Neler Yeni

Türkiye Nasıl Düzelir Ya da Düzelir Mi?

Kerem99

80+
Merhaba sevgili abilerim ülkemiz nasıl düzelir? Daha doğrusu düzelir mi? Hem ekonomik hem eğitim hem sağlık hem güvenlik ve daha bir çok şey açısından nasıl gelişir? Yada gelişir mi... 😞

Bana sorarsanız abilerim ben gelişeceğini pek düşünmüyorum bu karakterle bu zekayla çok gelişeceğini düşünmüyorum inşallah bu konuya bir troll falan gelmez özellikle umarım KAANT10X isimli bir arkadaş gelmez.Hiç tartışamam şuanda kendisiyle.

Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Alim sevgen
İlgilendiği Kategoriler
Futbol
Merhaba sevgili abilerim ülkemiz nasıl düzelir? Daha doğrusu düzelir mi? Hem ekonomik hem eğitim hem sağlık hem güvenlik ve daha bir çok şey açısından nasıl gelişir? Yada gelişir mi... 😞

Bana sorarsanız abilerim ben gelişeceğini pek düşünmüyorum bu karakterle bu zekayla çok gelişeceğini düşünmüyorum inşallah bu konuya bir troll falan gelmez özellikle umarım KAANT10X isimli bir arkadaş gelmez.Hiç tartışamam şuanda kendisiyle.
Ülke nanayı yemiş bari beşiktaşımız iyi olsun 😂

Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Kadir Çelik
değişim tepeden başlar bu zihniyetle hiçbir şey değişmez

MehmetV2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,232
İsim
Mehmet emre börekçi
Bu halkla hiçbir şey değişmez eski kafalıların yavaştan toprak olması lazım sonra yönetim değişir sonra belki ileriye dönebiliriz

The Semih

80+ Gold

Dostum sana çok net olayım, bu ülke sadece büyük bir savaş görürse düzelir, bu kadar rahatlık özgürlük ahlaksızlık yobazlaşma, sosyal çürüme bu ülkeyi asla toparlayamaz. Büyük bir savaş görüp sevdiklerini yada tanıdıklarını insanların ölüşünü görcen, o kaos yıkımı hissedip anka gibi küllerinden yeniden doğacan. Ozaman anlarsın vatan nedir bayrak nedir. Bunları unuttular baksana yusuf abinin annesine neler demişler rezillik ya kadın kapalı olduğu için arap sanıcaklar bizi postu sil demişler. Bu zihniyet yaşadıgı sürece türkiye asla düzelmez. Bu insanların temizlenmesi lazım açık konuşayım, bu kafayı eğitimle düzeltemezsin yok ediceksin direkt. Ülkede terörist fetöcü diyoruzda bu insanlara bir lakap takılmamış bunlarında kırmızı listeye koyulması gerekiyor, benim ülkemde rahat rahat gezen insan bunları diyemez. Tüm canlıların doğası gereği bir sistemi var ve insanoğlu bu disiplini bozmak ve özgür olmak istiyor ama bunun zararını hesaplamıyor, bir ülkenin toparlanmasını istiyorsan eğitimle başlıcan, eğitim ahlak yoksa, saygıda olmaz.

Çoğunuzun hoşuna gitmeyecek şeyler diyorum biliyorum ama gençler gerçekler böyle, bu ülkenin toparlanmasını istiyorsanız hepiniz biliyorsunuz ki Askeri nizam gelmeli.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,568
Üyeler
156,633
Son üye
Onurix
Top Bottom