Neler Yeni

🗳️ Türkiye Seçimlerindeki Oy Sistemi Ve Oy Kullanırken Dikkate Alınması Gerekenler 🗳️

ceyhunlts

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Ceyhun Altaş
Ben de agnostiğim. Müslümanlıktan soğumamın nedeni ülkedeki olaylar ve hükümet. Zaten mantıksız buluyordum onlarda büyük etken oldu. Çevremdeki insanlar da pek umursamıyor dini falan. %90'lık müslüman nüfusu yok artık en fazla olsa olsa %80. Hızla da azalıyor.

Sakurajima Mai

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
625
İsim
Abdulkadir Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı
O baştaki mesaj otomatik düzeltme kurbanı.

Sen Şimdi Chp Din Düşmanı Vs. Diyorsun.

Bak Bakıyım Sizin Kitlenin Hep Savunduğu Tez Olan "Türbanlı Bacılarını Üniversitelere Almayanlar" Hangi Partilermiş.
Alıntıyı görüntüle

Bakalım Bu 3 Parti 2023'de Hangi İttifaktaymış ?
AAA Size Göre Dinin En Büyük Kalesi Olan Cumhur İttifakındaymış

Abdulkadircim, Şimdi lütfen söyler misin ? Din Düşmanı Kimmiş ?

Solculara Oy Vermem Diyorsun, DSP Akp Listelerinden Seçime Girecek. Sen Şimdi Solculara Oy Vermiş Olmayacak Mısın ?
MHP zaten Erdoğan'a muhalefetti ne zaman Erdoğan onun partisini kurtardı o zamandır ayrılmaz ikili oldular, MHP biraz karışık ben anlamam, Demokratik sol partide neden ittifaka katıldı çıkarları nelerdir bilmem ben geçmişten değil bugünden bahsediyorum. Demek ki bunlar islama düşmandı sonradan tövbe etmişlerdir CHP'nin de 1970li yillarda iktidar olduğu zamanlar ki başörtüsü yasağını yazmamissin onuda hatırlatırım. Eskiyi bırak şimdiye bak, Millet ittifakı ayasofyayi ibadete kapaticam diyor, taksim camiyi kapaticam diyor e bir yandan LGBT destekliyor, mecliste başörtülü kadına laf etmişlerdi bir zamanlar şu kadına haddini bildirin diye. Yahu bu kadar da düşmanlık olmaz yani.

ceyhunlts

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Ceyhun Altaş
Erdoğan'a oy atacak insanlar neden atıyor anlamıyorum. Elle tutulur yaptığı hiç bir şey yok neredeyse. Yol, hastane, köprü yaptı en azından diyorduk. Deprem yollar ikiye yarıldı. Hastaneler içindeki hastalarla beraber yerle bir oldu. Onları da sağlam yapmamışlar.

Sakurajima Mai

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
625
İsim
Abdulkadir Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı
Kur'an, din kurslarını kapatacağım diyor, yahu baksanıza adam baya baya islama savaş açmış.

ConquerorXIV

80+ Gold
beyler bu konu uzar gider. tartışmanıza değmeyecek insanlar için birbirinize girmeyin

Sakurajima Mai

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
625
İsim
Abdulkadir Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı
Erdoğan'a oy atacak insanlar neden atıyor anlamıyorum. Elle tutulur yaptığı hiç bir şey yok neredeyse. Yol, hastane, köprü yaptı en azından diyorduk. Deprem yollar ikiye yarıldı. Hastaneler içindeki hastalarla beraber yerle bir oldu. Onları da sağlam yapmamışlar.
Yer yarılmış sen hala yolu sağlam yapmamışlar diyorsun🤦 ulan yer yarılıyor, yer yer. Bu deprem normal bir deprem değildir üst üste 7,5 şiddetinde deprem oldu.

ceyhunlts

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Ceyhun Altaş
MHP zaten Erdoğan'a muhalefetti ne zaman Erdoğan onun partisini kurtardı o zamandır ayrılmaz ikili oldular, MHP biraz karışık ben anlamam, Demokratik sol partide neden ittifaka katıldı çıkarları nelerdir bilmem ben geçmişten değil bugünden bahsediyorum. Demek ki bunlar islama düşmandı sonradan tövbe etmişlerdir CHP'nin de 1970li yillarda iktidar olduğu zamanlar ki başörtüsü yasağını yazmamissin onuda hatırlatırım. Eskiyi bırak şimdiye bak, Millet ittifakı ayasofyayi ibadete kapaticam diyor, taksim camiyi kapaticam diyor e bir yandan LGBT destekliyor, mecliste başörtülü kadına laf etmişlerdi bir zamanlar şu kadına haddini bildirin diye. Yahu bu kadar da düşmanlık olmaz yani.
CHP o eski ulusalcı CHP değil öncelikle. Sosyal demokrat oldukları için din,dil,ırk,cinsiyet ayırmadan herkesi bu ülkenin vatandaşı olarak görüyorlar. Çağın gerektirdiği gibi.
Ayasofyanın ibadete açılması zaten fiyasko olay. Tarihi eserin kapısı ısırıp yedi bu millet. İnsalık suçu işledik resmen. Baş örtü konusuda kapandı zaten. O tekrar hiçbir zaman sorun olmayacak.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,055
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Kur'an, din kurslarını kapatacağım diyor, yahu baksanıza adam baya baya islama savaş açmış.
Kapatılsın zaten, Kur'an kurs'ların da beyin yıkayıp para almakdan başka bir şey yapılmıyor e halkda %100 akıllı olmasa da %100 ***** değil bunları görünce din düşmanlığı başlıyor tabi dini suçlamakda %100 akıllı olmadıkları için, dini kullanan bir kesim var diye dinden soğumak ön yargı ile yaklaşmak da bir insanın kendine yapabileceği sayılı zulümlerden. İşte senin Erdoğan'ın kitleleri ve toplumu böyle harap ediyor.

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,088
İsim
Lydranx
İşine gelince geçmişi bırak, işine gelince zamanında laf etmişlerdi cart curt.

Daha o meclisteki olayı DSP genel başkanı Bülent Ecevitin Yaşadığını bilmiyorsun konuşuyorsun. Sizin gibilere laf anlatılmaz.

ceyhunlts

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Ceyhun Altaş
Yer yarılmış sen hala yolu sağlam yapmamışlar diyorsun🤦 ulan yer yarılıyor, yer yer. Bu deprem normal bir deprem değildir üst üste 7,5 şiddetinde deprem oldu.
Bu deprem bir bize özel herhalde. Japonya'daki 9 büyüklüğündeki deprem dünyanın eksenini değiştirdi fakat 50 bin kişi ölmedi.

Sakurajima Mai

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
625
İsim
Abdulkadir Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı
Buradaki sohbet okudum. Bırakın şu ideoloji ayaklarını. Bunlara düşünmeye akıl mı kaldı ya. Kahve içerken düşünüyorum 50-60 lira bir kahve. Psikolojik sınırı geçti. Para harcarken benliğimden harcıyorum sanki. Hukuk ölmüş , katiller dışarıda dolaşıyor cezaevlerinde yer yok diye. Neymiş efendim elleri arkasındaymış. Benim bildiğim ellerini saygı gösterdiğin zaman arkaya atarsın. AKLIM duruyor bazen ya. Bu forumun üstünden gidelim. İnsanlar durmadan yeni konu açıyor pc toplamak için yardım istiyor. Parası yetmiyor en son gidiyor çünkü dolar oldu 20. Vergiler tavan. Adam gelmiş islam düşmanı diyor burası islam devleti diyor. İslam düşmanı falan değil kimse. Kimse terör sempatizanı da değil. Buranın Türkiye olduğunu unutuyorsunuz galiba bazen. İslamı ezen karşısında %50lik bir kitle buluyor direkt. Sempatizanlar zaten siyasetten siliniyor ama sokaktaki Mehmet dayı çöpten yemek toplayıp yiyor. Dışarıdan topladığı kağıtları satmadan önce ıslatıyor ki 3 kuruş fazla para kazansın. MİLLET ÖLÜYOR ALOOOO
Bizim ülkemizde açlıktan ölen yok.

ceyhunlts

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Ceyhun Altaş
Almanlar yüz yıllık yolları hala kullanıyorlar düzenli bakımlar ile bizimkiler iki yılda bir yama yapıyor ola asfalt dökmeyi bile beceremişler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yüzlerce örnek atarım böyle. İşinize geleni yok saymaya çalışıyorsunuz. İnsanlar protein tüketemediği için kilo alıyorlar obez oluyorlar. Ne kadar gereksiz yağ varsa tüketiyoruz. IQ seviyemiz bile azaldı gorillerle aramızda 1 puan var artık.

Top Bottom