Neler Yeni

Türknet Üzerinden Dolandırıcılık🚩

NMK.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
334
İsim
Nuri Mert Kaya
Seni dolandırmaya çalışan kişiler Türknet değil ki? Türknet markasının arkasına sığınarak sizi dolandırmaya çalışan kişiler.
Türknet'i kötülemeyin bu durumda. Başlığı değiştirin.
Hocam Türknetten çok memnunum ve hiçbir sorunum yok yanlış anlamışsınız başlığı da değiştirdim

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,663
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Başlığı ''TÜRKNET ADI ALTINDA DİGİTURK PAKETİ SATMAYA ÇALIŞAN DOLANDIRICILAR'' Yapsan daha iyi olur

Yasinko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Yasin Kıran
Ulan kaç gündür 0850 ile başlayan numaralar beni arıyor biri hiç konuşmadan açtığım gibi kapatıyor, biri süper lig muper lig dediği gibi ben kapatıyorum, biri arıyor açıyorum öyle ses seda yok sonra kapatıyorum. Ben de turknetliyim aynen senin gibi hattı annemin üzerine tel. no'yu da kendi üzerime aldım. Son 1 haftadır beni resmen deli ettiler ulan niye tek bende oluyor diyorum hepsini engelledim 1 2 gündür arayan yok şeytanın kulağına kurşun.. Yaşadıklarını anlattığın iyi oldu kankam daha dikkatli olurum.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Sağolsun her gün düzenli arıyorlar beni. Onlardan başka hal hatır soranım yok. :D

• Beğen
Reaksiyonlar: NMK.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,904
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
TurkNet zaten bu konuda bilgilendirmeyi geçti ve sahte siteler teker teker kapatılıyor merak etmeyin.
Telekom'da da aynı durum var. Devlet destekli hızlı internet diye arıyor bazıları.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,076
Üyeler
153,493
Son üye
Berlinnn
Top Bottom