Neler Yeni

türknetin verdiği modem

-ASLAN-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
606
İsim
Önder Can
2-3 hafta içinde pc alacağım ve internette alacağım Türknet almaya karar verdim Türknet'in verdiği modem 375tl imiş o fiyata daha iyi modem alınabilir mi yoksa onu mu alayım

Quantum

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Emre
375 liraya çeşitli modemler var. Ancak sana verecekleri Kaç mb hız ve interneti evde kim kullanacak. Modem nerede duracak gibi sorular var.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,887
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
2-3 hafta içinde PC alacağım ve internette alacağım Türknet almaya karar verdim Türknet'in verdiği modem 375tl imiş o fiyata daha iyi modem alınabilir mi yoksa onu mu alayım
Neden TurkNet ?
Eğer YAPA Altyapısı Veya Gigafiber Altyapısı yoksa millenicom tercih etmen daha iyi olur. TurkNet çok daha uğraştırıyor. Sorunu düzelmemiş birçok kişi var. Eğer ucuza iyi internet istiyorsan millenicom.
Modem olarak da Keenetic Omni DSL Veya TP-LINK Archer VR300

-ASLAN-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
606
İsim
Önder Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
375 liraya çeşitli modemler var. Ancak sana verecekleri Kaç mb hız ve interneti evde kim kullanacak. Modem nerede duracak gibi sorular var.
max 35mbps download 3mbps upload kablo ile bağlancam tek ben kullancam pc ve telefonda birde vdsl olucak
Mesaj otomatik birleştirildi:

Neden TurkNet ?
Eğer YAPA Altyapısı Veya Gigafiber Altyapısı yoksa millenicom tercih etmen daha iyi olur. TurkNet çok daha uğraştırıyor. Sorunu düzelmemiş birçok kişi var. Eğer ucuza iyi internet istiyorsan millenicom.

Altyapınızın karşıladığı maksimum hız: *71 Mbps​

Bu değer evinizle santral arasındaki hattın maksimum fiziksel kapasitesini ifade ediyor. Gerçek kullanım sırasında bu maksimum kapasiteyi kullanmanız her zaman mümkün olmayabilir.
millenicomda bunu dedi

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
max 35mbps download 3mbps upload kablo ile bağlancam tek ben kullancam PC ve telefonda birde vdsl olucak
mileni comdan bi altyapı sorgula daha iyisini bulabilirsin bence

-ASLAN-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
606
İsim
Önder Can

Bu değer evinizle santral arasındaki hattın maksimum fiziksel kapasitesini ifade ediyor. Gerçek kullanım sırasında bu maksimum kapasiteyi kullanmanız her zaman mümkün olmayabilir.

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,802
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Neden TurkNet ?
Bro bu modem nasıldır, bilgin var mı?
80TL kupon ile 350TL'ye alacağım.

-ASLAN-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
606
İsim
Önder Can
birde türknet'te sorgulattığımda tarifeler yazıyordu şimdi bir daha denedim
Adresinizde boş port olmadığı için şu anda adresinizde internet hizmeti verilemiyor. Boş port olmaması bölgenizdeki kapasite yetersizliği nedeniyle oluşan bir sorundur ve herhangi bir zamanda giderilebilir. Fakat bunun için bir süre veremiyoruz. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
bunu dedi

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2

o zaman kesinlikle milenicom bak 50mbqs belki 75 mbqs tarife alabilirsin aynı fiyata

birde türknet'te sorgulattığımda tarifeler yazıyordu şimdi bir daha denedim
Adresinizde boş port olmadığı için şu anda adresinizde internet hizmeti verilemiyor. Boş port olmaması bölgenizdeki kapasite yetersizliği nedeniyle oluşan bir sorundur ve herhangi bir zamanda giderilebilir. Fakat bunun için bir süre veremiyoruz. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
bunu dedi
ara sıra soun oluyor ama gerçekten prot kalmamış olabilir :(

-ASLAN-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
606
İsim
Önder Can
o zaman kesinlikle milenicom bak 50mbqs belki 75 mbqs tarife alabilirsin aynı fiyata

ara sıra soun oluyor ama gerçekten prot kalmamış olabilir :(
evde 1 tane modem var türktelekom ama hız çok kötü ve ailemdekilerde bağlandıkları için ping oluyor ben kendim için alcağım onun tahütünün bitmesinede çok var nasıl yapabilirim

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,887
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
Bro bu modem nasıldır, bilgin var mı?
80TL kupon ile 350TL'ye alacağım.

ben de zamanında bunu alacaktım. eğer 350tl olacaksa gayet iyi fiyat.
ama bunun orijinal fiyatına çok daha yakın olan bir modem var. keenetic extra dsl. eğer bütçe varsa onu almak daha iyi olacaktır. hem daha gelişmiş. hem daha yeni ve çakim gücü + teknolojileri çok daha iyi.

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,802
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
ben de zamanında bunu alacaktım. eğer 350tl olacaksa gayet iyi fiyat.
ama bunun orijinal fiyatına çok daha yakın olan bir modem var. keenetic extra dsl. eğer bütçe varsa onu almak daha iyi olacaktır. hem daha gelişmiş. hem daha yeni ve çakim gücü + teknolojileri çok daha iyi.
Benim de gönlüm Extra DSL'den yana ama çok para be kanka.
Kuponla alırsam 420TL'ye gelecek, Asus ise 350TL'ye.
Aradaki farka değer mi bilemedim, bütçe sıkıntısı da var hem.
Sence değer mi?

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,887
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
Benim de gönlüm Extra DSL'den yana ama çok para be kanka.
Kuponla alırsam 420TL'ye gelecek, Asus ise 350TL'ye.
Aradaki farka değer mi bilemedim, bütçe sıkıntısı da var hem.
Sence değer mi?
Yani bütçe yetmiyorsa alma bence. Ben de Extra DSL Alacaktım ama 2 Ayda 400TL'den 520lere çıkınca vazgeçtim Omni DSL Aldım.
ASUS Modem de iyidir onu da listeme eklemiştim zamanında ama o da pahalılanınca vazgeçtim.
Yani daha yüksek çekim gücü ve uzaktan erişim, cloud, mobil uygulama, iyi işlemci falan Extra DSL'de standart olan şeyler.
Ben bile 2 Hafta öncesine kadar "2020'de 5GHz olmayan modem alınmaz" diyordum da gittim Omni DSL Aldım.
Eğer bütçe yetiyorsa Extra DSL. Ama ASUS Olan da iyi modemdir. Abdullah abi videosunu yapmıştı. Bence ASUS Al.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,573
Üyeler
140,661
Son üye
kartalahmet69
Top Bottom