Neler Yeni

Türktelekom Rezilliği ( Artık biri bu firmaya dur demeli)

YazılımKafa

80+ Silver

porento54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Furkan Aydın
Kullandığında , geçmek istediğinde vdsl mi? Öyle durumda boş port yok gibi bir şey diyemez kimse
Bal gibi diyorlar. Adam hattıma gelen hız 50mbps olduğu halde 22mbps veriyor 1 aydır ve yasal başvurmalarımın hiç birini takmıyor. Devletin kurumunu tekelleştirip babanın malıymış gibi kullanırsan böyle oluyor.

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
708
İsim
Sercan SAYİT
DUR.

porento54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Furkan Aydın
Güncelleme . Btk üzerinden yapılan şikayete otomatik aynı mesajı atmaya devam ediyorlar gördüğünüz gibi kendilerinde adalet korkusu yada ona benzer bir kaygı yok.

Talat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Talat
Bulunduğun ilin türk telekom şubesine git dilekce yaz bu sorunları belir sikayetci ol bende aynı sorunla karşılaştım ben ve ardaslarım sikayet ede ede 1 ay gibi bir sürede şuan 2500 nufusluk tüm ilcenin alt yapısını degiştirdiler her mahalleye ayrı ayrı box panaso koydular şuan minimum 70 mb 15 mb upload alıyor tüm ilce eskiden 24mb gecmezdi yeni yapılan sitelerde fiber mevcut eger santrale evin yakınsa daha da avantajlısın..

YazılımKafa

80+ Silver

Sir Degonet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Kemal
Vdls kablon ile alakalı kendin çek evine kadar kabloyu sonra türk Telekoma söyle hızını arttırırlar hatta yakında varsa fiber evine kadar fiberi çekebilirsin fiber internetin olur
vay be ne kadar kolaymış ya 😂 bizim sokakta fiber geçiyor ama binaya çekilmediği için hizmetten yararlanamıyoruz. Öyle kolay olsaydı elli kere çekerdim o kabloyu 😂

porento54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Furkan Aydın
Bulunduğun ilin türk telekom şubesine git dilekce yaz bu sorunları belir sikayetci ol bende aynı sorunla karşılaştım ben ve ardaslarım sikayet ede ede 1 ay gibi bir sürede şuan 2500 nufusluk tüm ilcenin alt yapısını degiştirdiler her mahalleye ayrı ayrı box panaso koydular şuan minimum 70 mb 15 mb upload alıyor tüm ilce eskiden 24mb gecmezdi yeni yapılan sitelerde fiber mevcut eger santrale evin yakınsa daha da avantajlısın..
Bundan sonuç çıkarmı bilmiyorum. Adamlar devlet kanılıyla yapışmış şikayete otomatik mesaj gönderiyorlar ama denemeye değer tabi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
997,115
Üyeler
157,904
Son üye
thejacte
Top Bottom