Neler Yeni

🔥İndirim Türktelekom yeni kampanya

Mysteri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Hasan
Halihazırda TürkTelekomdayım geçebilir miyim? bu tarifelerden birine

Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Ahmet
Numara taşıma yaptım 230 tl 20 gb +15 tl telsiz +12 tl kurye vergisi cart curt 300 TL'yi bulcak galiba :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Hakan
Herkes bir şeyler konuşuyor ama kimse bir şey bulamıyor. Konuyu yazan linki de atsın bir zahmet !

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
580
İsim
Murat

DonJuan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Ferhan Vurhan
arkadaşlar benimde türk telekomda 10 gün kaldı bunu nasıl yaparım git gel nasıl yapabilirim

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
730
İsim
Sercan GÖKALP
Halihazırda Türk telekomlu olup da bu tarifelere geçmek isteyen arkadaşlar için tarif ediyorum. Taahhütünüz 30 günden az kaldıysa cayma bedeli ödemezsiniz eğer az bir miktar cayma bedeliniz varsa ve ödemeyi kabul ediyorsanız Vodafone veya turkcell'e faturasız olarak geçiş yapın Türk Telekom hattınız kapanıp Vodafone veya Turkcell hattınız aktif olduğu an tekrar Türk telekom'a geçiş yapın.

serci

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Sercan Güre
Halihazırda Türk telekomlu olup da bu tarifelere geçmek isteyen arkadaşlar için tarif ediyorum. Taahhütünüz 30 günden az kaldıysa cayma bedeli ödemezsiniz eğer az bir miktar cayma bedeliniz varsa ve ödemeyi kabul ediyorsanız Vodafone veya turkcell'e faturasız olarak geçiş yapın Türk Telekom hattınız kapanıp Vodafone veya Turkcell hattınız aktif olduğu an tekrar Türk telekom'a geçiş yapın.
anlık olarak oluyor mu o 1 gün içinde

Top Bottom