Neler Yeni

🔥İndirim Turkcellden sonra vodofonede de benzer kampanya Yalın Fırsatları

YazılımKafa

80+ Silver

YazılımKafa

80+ Silver
Sıkıntı yok TT de 15 GB 165 ödüyordum yetmiyordu yeni paket alıyordum 165 liralık faturayı 240-250 lira altı ödemiyordum kral.
Şimdi 210 liraya 40 GB kullanıyorum.
İyi yapmışsında 800 ₺ cayma bedeli insana dokunur. Ödeme ödersin ama sinir bozucu olur

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,790
İsim
.
İyi yapmışsında 800 ₺ cayma bedeli insana dokunur. Ödeme ödersin ama sinir bozucu olur
TT den türkcell e geçtiğimde 6 ay ım daha vardı.
240 liradan hesaplarsak her ay 75 TL fazla ödüyorum zaten 6 ay sonra 475TL daha fazla ödeyecektim.
500 Desek 300 daha koyup + 25GB + Türkcell kalitesi daha cazip geldi bana.
Ödediğim miktar da azalacaktı daha hoş oldu aslında

YazılımKafa

80+ Silver
TT den türkcell e geçtiğimde 6 ay ım daha vardı.
240 liradan hesaplarsak her ay 75 TL fazla ödüyorum zaten 6 ay sonra 475TL daha fazla ödeyecektim.
500 Desek 300 daha koyup + 25GB + Türkcell kalitesi daha cazip geldi bana.
Ödediğim miktar da azalacaktı daha hoş oldu aslında
Mantıklı zaten. Özellikle kampanya dönemi kaçmaz. Şuanki kampanyalarda güzel

YazılımKafa

80+ Silver

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,790
İsim
.
Fiyatlar çok artıyor. Şimdi tt ye baktım 30 gb a 575₺ yazıyor. Yeni gelene %25 indirim diyor 430₺ yapar. Turkcell in şuanli kampanyasında 60 gb 390₺.
Türkcell normalde pahalı ama kampanya yakaladınmı diğer bütün operatörlerden ucuza geliyor cins bir firma

YazılımKafa

80+ Silver

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Zerre önermiyorum rezalet bir hat ek olarak az önce Turkcelli aradım hat babamın üstüne faturasız olarak numaramı Turkcelle taşısam (faturalı yani taahhütlü olursa taahhüt bozulduğu için cayma bedeli vs giriyor hattı kendi üstüme almak için faturasıza geçiyorum) faturasız hat aldıktan sonra hattı Turkcellde kendi üstüme alıp hat devir ücreti ödesem sonra kendi üstüme aldığım hatla günübirlik Vodafone geçsem ve tekrar turkcelle faturalı olarak geçip festival kampanyasından numara taşıyan yeni müşteri olarak yararlanabilir miyim diye sordum oluyormuş
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu tarz numara aktarma kampanyalarında misal Vodafone'luysam Turkcell'e faturasız geçiş yapıp 3 gün sonra Vodafone'a geri geçiş yapsam faydalanabilirim demi sonuçta yeni müşteriymiş gibi gözükücem.

Biliyorum çok ahmakça ama merak ettim yapan var mı bunu diye :kekw:
Oluyormuş hocam ama 5 günde yetişir mi orasını bilemem

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Emre Can Tuna
Facebook
emrecantuna5955
Twitter
emrecantuna59
Turk telekomdan geçersem cayma bedelini nerden öğrenebilirim
5555'e TAAHHÜT şeklinde SMS atarsanız mevcut kampanya/kampanyalarınızın bitiş tarihi ve taşıma durumunda çıkacak cayma bedeli miktarı SMS olarak telefonunuza geliyor.

sahinzer6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Şahin
Zerre önermiyorum rezalet bir hat ek olarak az önce Turkcelli aradım hat babamın üstüne faturasız olarak (faturalı yani taahhütlü olursa taahhüt bozulduğu için cayma bedeli vs giriyor hattı kendi üstüme almak için faturasıza geçiyorum) numaramı Turkcelle taşısam faturasız hat aldıktan sonra hattı Turkcellde kendi üstüme alıp hat devir ücreti ödesem sonra kendi üstüme aldığım hatla günübirlik Vodafone geçsem ve tekrar turkcelle geçip festival kampanyasından numara taşıyan yeni müşteri olarak yararlanabilir miyim dedim CEVAP EVET
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oluyormuş hocam ama 5 günde yetişir mi orasını bilemem
Hocam dediğiniz olay 7 güne yetişir mi bende gecebilirim eğer öyle bir şey varsa Turkcelle vodofone kullanıyorum bende sizin gibi cayma bedeli dolayısıyla geçmiyorum ama aklım kalıyor

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hocam dediğiniz olay 7 güne yetişir mi bende gecebilirim eğer öyle bir şey varsa Turkcelle vodofone kullanıyorum bende sizin gibi
Hocam ben olurda babam ileride geçmek isterse yeni müşteri kampanyalarından faydalanabilsin diye hattı kendi üzerime almak istiyorum 600-800 TL arası bir masraf çıkıyor oda tek seferlik ödemem gereken vervi ve hat devir ücreti vodafone yanımdadan tobiye yazdım 570+59 gibi bir fiyat çıkardı bence bir ona bir ona uğraşmaya değmez Vodafonedan çıkmadan hattı üstüme alıyım çok daha mantıklı her şekilde Turkcell geçeceğim zaman 280 TL cayma bedeli ve 293 TL son faturamı ödeyeceğim müşteri temsilcisi taahhüt bozduğum için yüksek bir cayma bedeli ödeyeceğimi düşünerek günübirlik hat değişimi yapabilirsiniz dedi sanırım ben o cayma bedelini hattı üstüme alsamda Turkcelle geçsemde ödeyeceğim zaten sizede Vodafoneda hattı üstünüze alıp turkcelle öyle geçmenizi öneriyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
961,864
Üyeler
151,818
Son üye
waffen58
Top Bottom