Neler Yeni

Yardım Türk Telekom 1100TL cayma bedeli

Kaziminho

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Kazım Ceylan
Merhabalar. Uzun süredir türk telekom kullanıyoruz ancak yeni taşındığımız binanın içine kadar fiber altyapı geldiği için ve türk telekomun fiber fiyatları diğer firmalara oranla çok yüksek olduğu için 28.11.2019 da başlayıp 28.11.2021 biten taahhütü iptal edip başka internet sağlayıcısına geçmek istiyorum. Ancak türk telekomu aradığımda cayma bedeli olarak 1100tl cuvarında para çıkarttılar. Biraz araştırdım ve caymak için İndirim bedellerini ödemem gerektiğini gördüm. Fakat faturamda yazan indirim bedeli 189TL. Kullandığım internet 69 tl lik bir internet ve ev telefonu ile birlikte 89tl oluyor. Ben nasıl 189TL indirim almış oluyorum anlamadım. Yani cayabilmek için illa ki kalan ayların parasını ödemem mi gerekiyor yoksa bunun başka bir yolu var mı ?

Canciger

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
344
İsim
Can Bozkurt
Discord
𝑪 𝒂 𝒏 🗡#4464
Merhabalar. Uzun süredir türk telekom kullanıyoruz ancak yeni taşındığımız binanın içine kadar fiber altyapı geldiği için ve türk telekomun fiber fiyatları diğer firmalara oranla çok yüksek olduğu için 28.11.2019 da başlayıp 28.11.2021 biten taahhütü iptal edip başka internet sağlayıcısına geçmek istiyorum. Ancak türk telekomu aradığımda cayma bedeli olarak 1100tl cuvarında para çıkarttılar. Biraz araştırdım ve caymak için İndirim bedellerini ödemem gerektiğini gördüm. Fakat faturamda yazan indirim bedeli 189TL. Kullandığım internet 69 TL lik bir internet ve ev telefonu ile birlikte 89tl oluyor. Ben nasıl 189TL indirim almış oluyorum anlamadım. Yani cayabilmek için illa ki kalan ayların parasını ödemem mi gerekiyor yoksa bunun başka bir yolu var mı ?
Hocam alın faturayı açın davayı uğraşmaya deymez. Biraz dişinizi sıkın.

-RutHleSs-

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Merhabalar. Uzun süredir türk telekom kullanıyoruz ancak yeni taşındığımız binanın içine kadar fiber altyapı geldiği için ve türk telekomun fiber fiyatları diğer firmalara oranla çok yüksek olduğu için 28.11.2019 da başlayıp 28.11.2021 biten taahhütü iptal edip başka internet sağlayıcısına geçmek istiyorum. Ancak türk telekomu aradığımda cayma bedeli olarak 1100tl cuvarında para çıkarttılar. Biraz araştırdım ve caymak için İndirim bedellerini ödemem gerektiğini gördüm. Fakat faturamda yazan indirim bedeli 189TL. Kullandığım internet 69 TL lik bir internet ve ev telefonu ile birlikte 89tl oluyor. Ben nasıl 189TL indirim almış oluyorum anlamadım. Yani cayabilmek için illa ki kalan ayların parasını ödemem mi gerekiyor yoksa bunun başka bir yolu var mı ?
Standart Türk Telekom zorunda değilseniz kullanmayın kullandırtmayın!

Sunay

80+ Silver
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,703
İsim
Sunay Koçak
Steam
https://steamcommunity.com/id/xsunay/
Discord
Sunay #3109
İlla kalan ayları ödemen gerekiyor yoksa cayamazsın çünkü taahhütlü yapmışsın

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,668
İsim
marilyn
bende türk telekom kullanıyorum böyle olayları görünce gözüm korkuyor umarım sıkıntı yaşamam yoksa ben sonuna kadar söke söke fazlasını alırım uğraşmak istemiyorum ama uğraşacağım olay olursa sonuna kadar

High Gain

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Önder ÇAMKERTEN
Dava açsanda sen bunları bilerek imza attın senin lehine sonuçlanmaz. Çok kötü bir durum.Ben son güne kadar bekleyip sonra türknet'e geçmiştim.Bir daha da intermet için taahhüt imzalamam.

Kaziminho

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Kazım Ceylan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Adamlar internet için zorla 2 sene sözleşme yapıyor ya var mı böyle bir şey. Bu firmaların yaptığı tamamen dolandırıcılık

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,910
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games

Kaziminho

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Kazım Ceylan
Arkadaşlar peki adresimi altyapı olmayan bir köye taşısam mecburen iptal etmezler mi ? Böylece ailemdeki birisinin üzerine hat alıp kullanırım diye düşünüyorum. Türk telekom bunu yer mi acaba

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,910
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Adamlar internet için zorla 2 sene sözleşme yapıyor ya var mı böyle bir şey. Bu firmaların yaptığı tamamen dolandırıcılık
umarım "firmaların" lafına türk telekom harici firmalar da dahildir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar peki adresimi altyapı olmayan bir köye taşısam mecburen iptal etmezler mi ? Böylece ailemdeki birisinin üzerine hat alıp kullanırım diye düşünüyorum. Türk telekom bunu yer mi acaba
dondururlar.
iptal işi yine cayma ile olur.
koskoca telekom bunu düşünemeyecek kadar saf değil.

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
ben bundan 5 ay önce aradığımda cayma bedelime 1085 tl demişlerdi geçen hafta aradım 1550tl dediler bu nasıl iş anlamadım azalması gerekeceği yere artıyor bu arada kendim hesaplayınca 650tl civarı bişey olması lazım nasıl oluyorda o fiyatları söylüyorlar bilemiyorum sallıyorlar gibi

Qzer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
816
İsim
Ekrem
Ya o parayı ödeyeceksin yada 1 yıl daha sabır edeceksin. Benim 2 ay kaldı sonra by by Türk Telekom

Top Bottom