Neler Yeni

Yardım Turknet ekipleri gelmedi

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yavuz Selim Öztürk
Dostlar yaklaşık 7-8 gün önce tuknete yolladığım belgeler onaylandı ve aktivasyona başladılar 1gun sonra da aradılar güya turktelekom ekipleri gelmiş adres kapaliymis ve evde yokmuşum bende evdeydim adreste kapalı değildi. Aradan kayıt vs de olusturdu müşteri hizmetleri 7-8 gün geçmesine rağmen herhangi bir ekip bağlantı için gelmedi aranızda bu sorunu yaşayan ve çözen varmı sizce neyapayim?

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,215
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Türk Telekom bilerek yapıyor çoğunlukla bunu. Açıkçası sıkıştırmaktan başka bir şey yapamazsın maalesef.

BALANCE

80+ Bronze
Türk Telekom bilerek yapıyor çoğunlukla bunu. Açıkçası sıkıştırmaktan başka bir şey yapamazsın maalesef.
Üstad. Önerilen bir net mi ? Şuan superonline kullanıyorum. Mıllet turktelekomda 5 para etmez 10mbit’e 75 lira para verıyor. Bunlar alabıldıgın hıza kadar verenılıyorlar 70 liramı ne birde.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yavuz Selim Öztürk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Üstad. Önerilen bir net mi ? Şuan superonline kullanıyorum. Mıllet turktelekomda 5 para etmez 10mbit’e 75 lira para verıyor. Bunlar alabıldıgın hıza kadar verenılıyorlar 70 liramı ne birde.
Başkan internet hızı konusunda sıkıntı yasamayabilirsin ama müşteri hizmetleri ve kurulum konusunda birtek ben değil baya kişi mağdur herkes bekliyor müşteri hizmetleride fazla ilgilenmio o yönden biraz sıkıntı.altyapin var ise 35+Mbps hız alabiliyosun 76 TL de aylik
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öyle yapicam sürekli ariyicam Daha baskın düşmeye çalışcam

Tihulu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Muhammet
merhaba bende türk telkom saha olarak çalışıyorum türknet vs diğer ıssleri kutuya kadar bırakıyoruz şu dönemde iş yoğunluğu olduğu için adres önünde fazla bekleyemiyoruz...
Birde şöyle bir durum var diğer ıss lerden bize her geri dönüş bizim için sıkıntı ekip puanını düşürür arkadaşlar kutuya kadar hattı bırakmışlardır bi kontrol edin derim

SharpDagger

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
SharpDagger
merhaba bende türk telkom saha olarak çalışıyorum türknet vs diğer ıssleri kutuya kadar bırakıyoruz şu dönemde iş yoğunluğu olduğu için adres önünde fazla bekleyemiyoruz...
Birde şöyle bir durum var diğer ıss lerden bize her geri dönüş bizim için sıkıntı ekip puanını düşürür arkadaşlar kutuya kadar hattı bırakmışlardır bi kontrol edin derim
Merhaba ben TTnet e basvurdumda ayın 23 ünde randevu alınmış ayın 13 ünde garanti gelicekler mi yoksa yine bir sorun mu olucak ?
Birde gelip evde modem kurulumu yapılıyor değilmi biz pek hat çekmekten kablolardan anlamayız da ?

Tihulu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Muhammet
Merhaba ben TTnet e basvurdumda ayın 23 ünde randevu alınmış ayın 13 ünde garanti gelicekler mi yoksa yine bir sorun mu olucak ?
Birde gelip evde modem kurulumu yapılıyor değilmi biz pek hat çekmekten kablolardan anlamayız da ?
Yasal süre 15 gün içerisinde gelinir
Eğer dairenizde hali hazırda kurulu bir telefon hattı varsa onun üzerinde gelip daireye kadar bağlarlar

Yasal süre 15 gün içerisinde gelinir
Eğer dairenizde hali hazırda kurulu bir telefon hattı varsa onun üzerinde gelip daireye kadar bağlarlar
Ankastre hat çekimi bölge bölge değişiyor kablo çekmeye bilirler

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yavuz Selim Öztürk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
[/QUOb
Baktım etiketleme falanda yapılmamış zaten kablo çekili sadece kepkeple cakicaklar başka bişey yok işte .

BoosteRR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
İsmail ÖZTÜRK
Dostlar yaklaşık 7-8 gün önce tuknete yolladığım belgeler onaylandı ve aktivasyona başladılar 1gun sonra da aradılar güya turktelekom ekipleri gelmiş adres kapaliymis ve evde yokmuşum bende evdeydim adreste kapalı değildi. Aradan kayıt vs de olusturdu müşteri hizmetleri 7-8 gün geçmesine rağmen herhangi bir ekip bağlantı için gelmedi aranızda bu sorunu yaşayan ve çözen varmı sizce neyapayim?
Tam anlayamadım. Başlık türknet ama içerik TTNet ??

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yavuz Selim Öztürk
Baya zamandır bekliyorum bağlantıda yok bu zamanda evde öğrencilerde var derslerden geri kaliyolar 8 gün içinde bir bağlantıyı yapamadilarsa artık ne diyeyim

Tam anlayamadım. Başlık türknet ama içerik TTNet ??
TTNet değil turknet den internet hizmeti almak istiyorum bu kurulum islerinide turktelekom ekibi yapıyor turknet in ekibi yok

Death Mark

80+ Bronze
Turknet çağrı merkezini ara, yetkili temsilciye bildir hallederler 2-3 gün içinde.

Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
İbrahim Azaklı
Millenicom kullanmanı tavsiye ederim hep whatsapp hem telefon hem de onlineişlemlerden her an ulaşabiliyorsunuz ve sorununuza kesin çözüme buluyolar 1 ay bedava zaten bide tanıdık varsa kod alırsan 2 ay bedava kullanırsın bide tahahüt yok istedin zaman iptal edebilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yavuz Selim Öztürk
Peş peşe 4-5gun aradım hep kayıt falan olusturuolar

Top Bottom