Neler Yeni

TurkNet için modem önerisi

Styx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Özcan Kurt
Bu başlık altında pek çok konu açıldığını gördüm ama fiyat değişiklikleri yüzünden çok yardımı dokunmadı maalesef. 2 sene önce önerilen bir ürün şu an 8-10 katı pahalı.
Uzatmadan konuya geçeyim, TurkNet başvurusu yaptım öncesinde de modem araştırdım. Keenetic markası hakkında çok fazla öneri buldum ama fiyatı bana fazla geldi.

Altyapım doğrultusunda 86Mbps internet kullanabileceğim, buna uygun VDSL modem arıyorum. Tenda V12 AC1200 modelinde karar kılmıştım zor da olsa fakat başvuru sürecinde müşteri hizmetleriyle konuşurken fikir almak amaçlı sordum ve bu kadar pahalı bir şeye ihtiyacım olmadığını herhangi bir VDSL destekli modemin işimi göreceğini söyledi. TP-Link TD-W9970 model ismini verdi öneri olarak ama pek bir fiyat farkı yok. Tercihen 1500 TL'yi geçmeyen modem öneriniz varsa çok sevinirim.
Tenda V12'yi fiyat performans anlamında geride bırakan bir modem varsa ya da gerçekten 800-1000TL bandında bir modem işimi görecekse gereksiz yere para veya performans kaybetmek istemem.

Teşekkürler.

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,206
İsim
.
Bu başlık altında pek çok konu açıldığını gördüm ama fiyat değişiklikleri yüzünden çok yardımı dokunmadı maalesef. 2 sene önce önerilen bir ürün şu an 8-10 katı pahalı.
Uzatmadan konuya geçeyim, TurkNet başvurusu yaptım öncesinde de modem araştırdım. Keenetic markası hakkında çok fazla öneri buldum ama fiyatı bana fazla geldi.

Altyapım doğrultusunda 86Mbps internet kullanabileceğim, buna uygun VDSL modem arıyorum. Tenda V12 AC1200 modelinde karar kılmıştım zor da olsa fakat başvuru sürecinde müşteri hizmetleriyle konuşurken fikir almak amaçlı sordum ve bu kadar pahalı bir şeye ihtiyacım olmadığını herhangi bir VDSL destekli modemin işimi göreceğini söyledi. TP-Link TD-W9970 model ismini verdi öneri olarak ama pek bir fiyat farkı yok. Tercihen 1500 TL'yi geçmeyen modem öneriniz varsa çok sevinirim.
Tenda V12'yi fiyat performans anlamında geride bırakan bir modem varsa ya da gerçekten 800-1000TL bandında bir modem işimi görecekse gereksiz yere para veya performans kaybetmek istemem.

Teşekkürler.
Tenda alma kullandım TP geçtim gençleştim resmen bu kadar mı farkeder

Styx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Özcan Kurt
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Styx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Özcan Kurt
Dün biri önermişti baskasina benimde ihtiyacim vardi aldım dün aksamdan beri kullaniyorum gayet ideal

Ben de VR400 modelini incelemiştim ama bi forumda Tenda V12 ile karşılaştırmasında Tendayı seçen sayısı fazlaydı. Bunun VR400 modeli ile arasında ne gibi farklar var biliyor musun ?

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,215
İsim
Berkecan Ergin
Kneetic extra dsl var, valla 1 sene kullandım duruyor öyle düşünürseniz

Aydn1903

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Ahmet Aydın
bende tenda aldım 4 gün oldu ama benim internetimde bir sorun var hala düzeltilmedi modem denmişti modem aldık devam ediyor o yüzden modem için çok bir yorum yapamayacağım ama tendada bir sorun görmedim 5ghz açıken fazla ısınıyor ben kapatım o yüzden vatana geri iadeye götürmeyi düşünüyorum ama değişim için tp link ile varsa eğer

Styx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Özcan Kurt
Kneetic extra dsl var, valla 1 sene kullandım duruyor öyle düşünürseniz
Teşekkür ederim ama fiyatta anlaşabileceğimizi pek düşünmüyorum taksitle almayı planlıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

3 yıl önce ZyXEL VMG1312-T20B modelini almıştım ablam için. Fiyatı hala uygun sayılır 680tl gibi bir fiyatı var acaba alsam işimi görür mü ? Bu altyapıyla 100mbps bile alamayacağım muhtemelen, önceden fiber kullandığım için modemin nasıl özellikleri olması gerektiğini bilmiyorum tam olarak.

Son düzenleme:
Top Bottom