Neler Yeni

TÜRKNET MODEM ANKART ARIZASI YENİ MODEM İÇİN 3BİN TL İSTİYORLAR

BurakGL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Burak Gülener
Nerdeyse 1 yıldır kullandığım (1000megabit gigafiber) türknet firması cumartesi günü saat 12 - 13 civarında internetim kesildi sonrasında saat 16.00'aradım ve arızanın modem kaynaklı anakart arızası olduğunu söylediler, bunun garanti kapsamına girmediğini ve yeni modem almamızı söylediler, yeni modem 3000 TL arıza neyden kaynaklanıyor olabilir diye sordum, elektirk akımının fazla gelmesi dedi regülatör kullanıyorum dedim aynı prize bağlı 60k'lık pc - mönitör - yazıcı var o cihazlarda sorun yok sadece modemde var, toza maruz kalmış olabilir dedi modemin bulunduğu oda havalandırmasız penceresi olmayan evin iç kısmında kalan bir oda tozlanması mümkün değil. Eski Türk telekom modemi 10 sene kullandım bir şey olmadı bu daha 1 sene olmadan arıza verdi gerçekten değişik bir durum. Ne yapmalıyım? Fikri olan söylerse mutlu olurum.

zyraxone

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Zyra xone
Nerdeyse 1 yıldır kullandığım (1000megabit gigafiber) türknet firması cumartesi günü saat 12 - 13 civarında internetim kesildi sonrasında saat 16.00'aradım ve arızanın modem kaynaklı anakart arızası olduğunu söylediler, bunun garanti kapsamına girmediğini ve yeni modem almamızı söylediler, yeni modem 3000 TL arıza neyden kaynaklanıyor olabilir diye sordum, elektirk akımının fazla gelmesi dedi regülatör kullanıyorum dedim aynı prize bağlı 60k'lık pc - mönitör - yazıcı var o cihazlarda sorun yok sadece modemde var, toza maruz kalmış olabilir dedi modemin bulunduğu oda havalandırmasız penceresi olmayan evin iç kısmında kalan bir oda tozlanması mümkün değil. Eski Türk telekom modemi 10 sene kullandım bir şey olmadı bu daha 1 sene olmadan arıza verdi gerçekten değişik bir durum. Ne yapmalıyım? Fikri olan söylerse mutlu olurum.
Thhye başvur. Süreç uzun sürecek tabii o sırada internet olayını ne yapacaksın bilemiyorum. Yada türknet taahütsüz zaten başka ıss ye geçeceksin

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
702
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
Ahahaha rezalet bir olaymış. Ver THH ye hocam.

Palo DAYI

80+ Gold
tek yol yenı modem almak gıbı cunku adamlar garantı kapsamında degıl demıs

BurakGL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Burak Gülener
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ceveplarınız için teşekkür ederim

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
iss değiştir

Logithx

80+ Bronze
Kendilerini öve öve bitiremezler iş sorun çözmeye gelince işi yokuşa sürerler anakart arızası nasıl garanti kapsamında olmaz sonuçta kullanıcı ile alakası olmayan bir arıza hangi tür arızaları garanti kapsamında oluyor büyük sağlayıcıların farkı bunun gibi durumlarda ortaya çıkıyor..

Top Bottom