Neler Yeni

TurkTelekom'dan Superonline'a geçmek

Ümitcan Uygun

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Anlık olarak 107₺'ye TurkTelekom'dan VDSL 24/6 internet kullanıyoruz. Fakat sanırım pandemi bittiğinde Upload 6'dan 3'e düşecek. Ve hız olarak pek de memnun değilim. Normalde TurkNet ve Millenicom'a geçmek istiyordum fakat fikrimi değiştirdim çünkü her türlü bir sorun çıkıyor ve annemin daha hayatında duymadığı markalara geçirmeme izin vereceğini hiç ve hiç sanmıyorum. Fakat Superonline'a geçirmek istediğimi söylersem yüksek ihtimalle ikna olabilir çünkü telefonda ailecek Turkcell kullanıyoruz ve memnunuz.
Fiyat olarak bence çok yüksek değil.
Fiber olarak yazıyorum "Adresinizde sunabileceğimiz Ev İnterneti tekliflerimiz için sizi arayalım." diyor. Sanırım "yok" anlamına geliyor 🤔 Ama İstanbul'da da Hakkari'de de Hatay'da da denedim aynı şeyi diyor 🤔
1629031157208.png

2 yıllık taahhüt var ama 1 yıl geçti.
Sizce geçilir mi? Kullanan varsa ping oranları nasıl ve söylenilen hızın ne kadarını alabiliyorsunuz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama
Ben 105 tllik pakeitni kullaınyorum pakette 50/5 falan alıyorum ek olarak TV+var ve tüm kanalları açık.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,891
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Anlık olarak 107₺'ye TurkTelekom'dan VDSL 24/6 internet kullanıyoruz. Fakat sanırım pandemi bittiğinde Upload 6'dan 3'e düşecek. Ve hız olarak pek de memnun değilim. Normalde TurkNet ve Millenicom'a geçmek istiyordum fakat fikrimi değiştirdim çünkü her türlü bir sorun çıkıyor ve annemin daha hayatında duymadığı markalara geçirmeme izin vereceğini hiç ve hiç sanmıyorum. Fakat Superonline'a geçirmek istediğimi söylersem yüksek ihtimalle ikna olabilir çünkü telefonda ailecek Turkcell kullanıyoruz ve memnunuz.
Fiyat olarak bence çok yüksek değil.
Fiber olarak yazıyorum "Adresinizde sunabileceğimiz Ev İnterneti tekliflerimiz için sizi arayalım." diyor. Sanırım "yok" anlamına geliyor 🤔 Ama İstanbul'da da Hakkari'de de Hatay'da da denedim aynı şeyi diyor 🤔
Alıntıyı görüntüle
2 yıllık taahhüt var ama 1 yıl geçti.
Sizce geçilir mi? Kullanan varsa ping oranları nasıl ve söylenilen hızın ne kadarını alabiliyorsunuz?
nerede oturuyorsunuz?

Klaus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
376
İsim
Klaus
geçilir ping değerlerim cs 128 tick sunucularında 5 ms valorant 12 ms lol 16

Ümitcan Uygun

80+ Bronze
En İyi Cevap