Neler Yeni

Twitch Twicht kara para.

selamlargençler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
765
İsim
:(
Ceza almaları lazım bunun başka yolu yok. Oldu efenim hep beraber twitche girelim ülkeye dolar sokalım böyle bir saçmalık olamaz.10 izlenen yayıncının bile ( bu işin içinde olanlardan bahsediyorum ) böyle görkemli hayat sürmesi ve bunun bir yaptırımı olmaması sizce ne kadar mantıklı?

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Ceza almaları lazım bunun başka yolu yok. Oldu efenim hep beraber twitche girelim ülkeye dolar sokalım böyle bir saçmalık olamaz.10 izlenen yayıncının bile ( bu işin içinde olanlardan bahsediyorum ) böyle görkemli hayat sürmesi ve bunun bir yaptırımı olmaması sizce ne kadar mantıklı?
1 kanal açalım adamla anlaşıp 10k bit atsın 1kerelik soran olursa adam atmış ne kadar çok para kazabileceğimizi göstermek için atmış konuşmadık deyip konu kapatıp tak 1gün sonra 1 hesap daha açıp o nada 40k bit :) Böle Böle doları düşürüyoruz. :)

_Hakk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,385
İsim
İbrahim Hakkı Ergin
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım
Instagram
web_tas
Steam
hakkiergin
Discord
İbrahim Hakkı Ergin#4142
farewell , çınar da var

_Hakk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,385
İsim
İbrahim Hakkı Ergin
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım
Instagram
web_tas
Steam
hakkiergin
Discord
İbrahim Hakkı Ergin#4142
10 milyon $'a yakın para aklandığı iddia ediliyor, daha kimler kimler çıkacak bakalım. Yayıncı sayısı 100'ü geçmişti en son. Birkaç yüz daha eklenir benim tahminim.
Beni en çok üzen EasterGamersTv oldu açıkçası bir de hâlâ videoyu yayınlarken liste dışı yayınlıyor ne biliyim herkesin bahaneleri olan ben kazandığım paraya bakmıyorum falan seviyordum ben bu adamı ya :(

selamlargençler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
765
İsim
:(
10 milyon $'a yakın para aklandığı iddia ediliyor, daha kimler kimler çıkacak bakalım. Yayıncı sayısı 100'ü geçmişti en son. Birkaç yüz daha eklenir benim tahminim.
2400 yayıncı diyorlardı

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok