Neler Yeni

🔥İndirim TYD 8/128GB Android Tablet 2642TL🔥🔥Amazon

Knispel

80+ Bronze
Ürün elinize ulaştığında 1 ay iade etme hakkınız var arkadaşlar yani deneyip tecrübe edip beğenmezseniz geri iade edebilirsiniz.
Gümrük vergileri ve diğer vergilerde tamamen iade ediliyor fakat 30 günü geçtiğinde vergileri iade etmiyorlar sadece ürünün parasını iade ediyorlar. Aynı olayı yaşadığım için bilgilendirmek istedim.

Son düzenleme:

Yigtde

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Bedirhan Yiğit Dengiz
Soru sorma yeri değil burası git konu aç sorunu sor burda ürün hakkinda konuşulur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka cahilce yorum yapma burasi aliexpress değil hadi üstteki yorumdaki adaminki kolay gelsinle kargolandi ss i atti ona inanmadın Yaz amazon müşteri temsilcisine bak adam ne diyor sana sen sadece ürün + vergi ücretini kart ile ödüyorsun kapida ek ücret ödetmiyor amazon.
Yapma ya soru sorma yeri değil miymiş burası toxic bebe seni

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Oğuzhan
Kağıt üzerindeki donanım ile uzaktan yakından alakası yok. 8gb Rami olan aletin yağ gibi akması lazım ama YouTube daki videoların kapak resimlerini dahi yükleyemiyor.

Paranız çöp olur almayın.

Dogukappa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Doğukan
Soru sorma yeri değil burası git konu aç sorunu sor burda ürün hakkinda konuşulur

Kanka cahilce yorum yapma burasi aliexpress değil hadi üstteki yorumdaki adaminki kolay gelsinle kargolandi ss i atti ona inanmadın Yaz amazon müşteri temsilcisine bak adam ne diyor sana sen sadece ürün + vergi ücretini kart ile ödüyorsun kapida ek ücret ödetmiyor amazon.
sen sıkıntılı mısın bilader kolay gelsin kargosu ekole bağlı bi kargo yurtdışı ürünlerindede kolay gelsin ile gelebiliyor şu an o ürün tr sınırları içerisinde değil yani amazon aliexpress cart curt fark etmez sim kart girişi olan bi ürünü gümrükten geçiremezsin git mevzuatı oku 16 17 yaşında çocuksun önüne gelene atarlanmışsın cahil seni

ShadowHq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet Vural
İyi de ürün 8 GB ram ile bile gelmiyor 3 GB ram'e sahip ve unisoc işlemci ile geliyor mediakek ten bile düşük bir işlemci fiyatına bile kötü bir ürün tartışmaya bile değmiyor konuyu açan arkadaş gördüğü her düşük fiyatlı ürünü fırsat diye paylaşmış sanırım

Ve mevzuat a göre sim kart girişi olan hiçbir ürün gümrükten geçmez yılladır yurtdışı alışveriş i yapan biri olarak konuşuyorum kolay gelsin yurtdışı da çalışan bir firma Amazon kargo yu onlara vermiş olabilir ama gümrük kontrolünde red yiyip geri dönecektir keşke millete cahil demeden önce azıcık araştırma yapsan ne güzel olurdu

Son düzenleme:
İyi de ürün 8 GB ram ile bile gelmiyor 3 GB ram'e sahip ve unisoc işlemci ile geliyor mediakek ten bile düşük bir işlemci fiyatına bile kötü bir ürün tartışmaya bile değmiyor konuyu açan arkadaş gördüğü her düşük fiyatlı ürünü fırsat diye paylaşmış sanırım

Ve mevzuat a göre sim kart girişi olan hiçbir ürün gümrükten geçmez yılladır yurtdışı alışveriş i yapan biri olarak konuşuyorum kolay gelsin yurtdışı da çalışan bir firma Amazon kargo yu onlara vermiş olabilir ama gümrük kontrolünde red yiyip geri dönecektir keşke millete cahil demeden önce azıcık araştırma yapsan ne güzel olurdu
b33ee9fc-aa4d-4475-b431-cece2eb2ba77.jpg

Ürün geçmez diyen arkadaşlar ürün geldi, yanlış bilgi vermeyin lütfen..
Ürün hakkında genel yorumlarım fiyatına göre tabii ki bir oyun oynatmaz ama günlük işler için işinizi çok rahat görecektir.SIM kartı girişi var 2 adet daha denemedim denemeyi de düşünmüyorum ama çalışıyordur büyük ihtimal 180 gün kaydettirmeden kullanılabilir gibi duruyor.Sistem bilgilerinde 8 GB ram yazıyor Android 12 sürümü ile geliyor.Ürün baya hızlı geldi altta bıraktım güncellemeleri.
1714732860775.png

evet gümrükten hiçbir şekilde alamıyorsun ürünü patlıyor elinde kısaca
Geldi hocam bir dahakine iyi araştırın Aliexpress değil bu Amazon.

O zaman tr den geliyor hocam gelince yazarmisin tekrar bende alacam
Hocam ürün geldi, gümrükten de 1 günde geçti herhangi bir sorun oluşmadı.

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,663
İsim
Feyzullah
az daha para verip tab a9 felan alın en azından ne aldığınızı bilirsiniz

kerimavrs

80+ Silver
Alıntıyı görüntüle
Ürün geçmez diyen arkadaşlar ürün geldi, yanlış bilgi vermeyin lütfen..
Ürün hakkında genel yorumlarım fiyatına göre tabii ki bir oyun oynatmaz ama günlük işler için işinizi çok rahat görecektir.SIM kartı girişi var 2 adet daha denemedim denemeyi de düşünmüyorum ama çalışıyordur büyük ihtimal 180 gün kaydettirmeden kullanılabilir gibi duruyor.Sistem bilgilerinde 8 GB ram yazıyor Android 12 sürümü ile geliyor.Ürün baya hızlı geldi altta bıraktım güncellemeleri.
Alıntıyı görüntüle

Geldi hocam bir dahakine iyi araştırın Aliexpress değil bu Amazon.

Hocam ürün geldi, gümrükten de 1 günde geçti herhangi bir sorun oluşmadı.
amazonda gümrük sorunu zaten yaşatmıyor ancak bazı cahil arkadaşlar bilmedikleri halde boş yorum yapmış hocam :D Hayırlı olsun

Top Bottom