Neler Yeni

TYT Çalışmaya Başlamak İçin Eksiğim Var mı?

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,860
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Daha sonra büyük bir dert olur. Soru çözmeseniz de birkaç YouTube kanalından takipte kalın.

O kadar alt düzeyden başlamanıza gerek yok. Bilgi Sarmal'ın geometri kitaplarına bakabilirsiniz. Merkez Yayınları da olabilir.
Maksat şimdilik masraf çıkarmayayım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sepetine paragraf kitabı da ekle.
Başka bir şey var mı?

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Elimdekiler:
TYT KİMYA - PALME
TYT BİYOLOJİ - PALME
TYT MATEMATİK - 345

Elimde olmayanlar:
Paragraf kitabı

Yeni alacağım sepette:
49 günde tyt mat
49 günde tyt türkçe
TYT FİZİK - 345

Eksiğim var mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

@rdeM
Yeni başlayan birisi için 49 günde serisini almak mantıklı gelmiyor bana. Ayrıca paragrafta iyi netler yapmak için belirli gün çok soru çözmek yerine günde 20-25 soru çözmek seni daha çok geliştirir.

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Neden? Siz ne önerirsiniz?
Normal soru bankası öneririm. O söylediğin kitaplar temeli olup tekrar etmek için bana göre. Temelim var zaten tekrar etmek için alıyorum dersen alabilirsin.

Top Bottom