Neler Yeni

Ücretsiz Watch Dogs 2

Lergoooon

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,872
İsim
Hüseyin Akbal
Ben bağlanamıyorum. "Login the Twitch" bölümüne tıklıyorum ve orada yükleme ekranında 5 dakikadır bekliyorum.
Hesabımda oturum açamıyorum, yeni hesap kuramıyorum. Sanırım alamayacağım.

SarampoL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Anıl Öztürk
uplaye bağlanılmıyor herkesle dalga geçtiler bence buradan oyun alacağınıza Steam den şaşmayın

ghrian

80+ Bronze
Hesabımda oturum açamıyorum, yeni hesap kuramıyorum. Sanırım alamayacağım.
Twitch e girdikten sonra sağ üstten hesabına girip bağlantılar kısmına bi bakarmısın belki orada ub,soft hesabına direk bağlama vardır
Mesaj otomatik birleştirildi:

uplaye bağlanılmıyor herkesle dalga geçtiler bence buradan oyun alacağınıza Steam den şaşmayın
Dalga geçmediler hocam aşırı yoğunluk olunca UPlay çöktü, epic games GTA5 vakasının aynısı... Fakat ben hesabımı sabah bağladım şuan twitch ten ubi yayınını izliyorum, bu arada dropu kazanmak için bugün yayını izlemeniz lazım ve droplar hesaplara yarın tanımlanacak.

Lergoooon

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,872
İsim
Hüseyin Akbal
Twitch e girdikten sonra sağ üstten hesabına girip bağlantılar kısmına bi bakarmısın belki orada ub,soft hesabına direk bağlama vardır
Ubisoft ile giriş yapamıyorum hiçbir yere. Yoğunluktan sanırım.

ghrian

80+ Bronze
Ben garantiye alıp tüm yayını izleyeceğim sonuçta 1 saat kadar bişey

Erhan02

80+
Arkadaşlar Watch dogs 2 yi ücretsiz alma yolları:
1-Ubisoftun kendi sitesinden veya uplay den bu akşam yapılacak yayına katılmak ama unutmayın ubisoft hesabınızın bağlı olması gerekiyor.
2-Twitchle ubisoft hesabınızı bağlayarak ( Bu linkten hızlı bi şekilde bağlayabilirsiniz ) Twitch ten yayını izleyerek drop düşürebilirsiniz ( herkese düşüyor).
Not: Ücretsiz olan oyunlar yayından 1 gün sonra yani yarın hesabınıza tanımlanmış olacak
Şimdiden bol şanslar.
Twitchte bu kanalda https://www.twitch.tv/twitchgaming
Ubisoftun sitesinde https://www.ubisoft.com/en-gb/forward
Site çöktü galiba girmiyor

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,872
İsim