Neler Yeni

Kalıcı Ücretsiz Watch Dogs 2 Nasıl Alınır ?

krldogukan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,943
İsim
dogukan demir

krldogukan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,943
İsim
dogukan demir

Mustafa21

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
461
İsim
Mustafa Malkoç
dostum hesabı twitch e bağladım o dediğin yere kayıtta yaptım başka ne var ki
Tamamdır :D ozaman Gelmesini bekleyeceksin .d
Mesaj otomatik birleştirildi:

dostum hesabı twitch e bağladım o dediğin yere kayıtta yaptım başka ne var ki

Ubisoft Forward'a giriş yaptığınız için teşekkür ederiz!

Kaydolduktan sonra, yakında Uplay PC kitaplığınızda Watch Dogs 2'nin ücretsiz PC kopyasını alacaksınız. Diğer oyun içi ödüller yakında doğrudan ilgili oyunlarda sizi bekliyor olacak. Katılımcılar giriş sırasında 18 yaşında veya daha büyük olmalıdır. Ubisoft, gerektiğinde yasa veya yönetmeliklerle yasaklandığında geçersiz hediyeler sunabilir.

:) bunu okudun heralde

krldogukan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,943
İsim
dogukan demir

Kaydolduktan sonra, yakında Uplay PC kitaplığınızda Watch Dogs 2'nin ücretsiz PC kopyasını alacaksınız. Diğer oyun içi ödüller yakında doğrudan ilgili oyunlarda sizi bekliyor olacak. Katılımcılar giriş sırasında 18 yaşında veya daha büyük olmalıdır. Ubisoft, gerektiğinde yasa veya yönetmeliklerle yasaklandığında geçersiz hediyeler sunabilir.

evet okudumda herkeze gelmiş bana niye gelmedi diye düşündüm

bak

Thank you for tuning in to Ubisoft Forward!

After registering you will soon receive your free PC copy of Watch Dogs 2 in your Uplay PC library. The other in-game rewards will soon await you directly in the related games. Participants must be 18 or older at the time of entry. Ubisoft may offer alternative giveaways, when necessary Void where prohibited by law or regulation.

Mustafa21

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
461
İsim
Mustafa Malkoç
evet okudumda herkeze gelmiş bana niye gelmedi diye düşündüm

bak

Thank you for tuning in to Ubisoft Forward!

After registering you will soon receive your free PC copy of Watch Dogs 2 in your Uplay PC library. The other in-game rewards will soon await you directly in the related games. Participants must be 18 or older at the time of entry. Ubisoft may offer alternative giveaways, when necessary Void where prohibited by law or regulation.
:D o konuda haklısın Bende bi an düşündüm . Ama yapacak bir şey yok Bekleyeceğiz :D Banada Gelmedi

krldogukan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,943
İsim
dogukan demir

Mr Gmsoy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
Ekrem Gümüşsoy
Arkadaşlar Aşağıdaki Maddeleri yaparsanız Alacaksınız :)

1- Bu linke Tıklayın
https://forums.ubisoft.com/showthre...ation-Log-In-Services?p=15061790#post15061790

2- "Ubisoft Forward akışı sırasında verilen ödülleri almak için lütfen buradan kaydolun " Diyor . "Buradan kaydolun" Cümlesine Basın.

3- Ubisoftun Sitesine Yöneltecek . kayıt işlemini Tamamlayın Ve WATCH DOGS 2 yi vermesini Bekleyin :)

Kayıt Linkini Bulamayanlar İçin Bırakıyorum ;
Peki mobilden nasıl alabilirim

tamer oyunda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,653
İsim
-
Arkadaşlar Aşağıdaki Maddeleri yaparsanız Alacaksınız :)

1- Bu linke Tıklayın
https://forums.ubisoft.com/showthre...ation-Log-In-Services?p=15061790#post15061790

2- "Ubisoft Forward akışı sırasında verilen ödülleri almak için lütfen buradan kaydolun " Diyor . "Buradan kaydolun" Cümlesine Basın.

3- Ubisoftun Sitesine Yöneltecek . kayıt işlemini Tamamlayın Ve WATCH DOGS 2 yi vermesini Bekleyin :)

Kayıt Linkini Bulamayanlar İçin Bırakıyorum ;
ben ilk kayıt oldum şuan uplay'i indiriyorum gelir mi bana da?

Top Bottom