Neler Yeni

Üniversite'de Lojistik Okunulur Mu?

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
607
İsim
yağız ahmet özdemir

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,372
İsim
Cengiz
25 yıldır yapması iyi olduğunu göstermez
25 Yıldır Batmaması Bu İşi İyi Yaptığı Anlamına Gelir O Yüzden 1 Milyon Kazanıyor Ya Kötü Yapsa Nasıl Kazansın Mantıken

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
607
İsim
yağız ahmet özdemir
25 Yıldır Batmaması Bu İşi İyi Yaptığı Anlamına Gelir O Yüzden 1 Milyon Kazanıyor Ya Kötü Yapsa Nasıl Kazansın Mantıken
Dediğin gibide olabilir sürekli hesabına para gir çık yapıyorsa yüksek miktarda kartını kiralamısta olabilir

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,372
İsim
Cengiz
Dediğin gibide olabilir sürekli hesabına para gir çık yapıyorsa yüksek miktarda kartını kiralamısta olabilir
Kardeşim Kara Para Vb Yok Önceki Mesajlara Bakabilirsin Gümrük Hakkında En Ufak Bilgin Yok Kara Para Diye Konuşuyon Son 3 Yılda Kara Para Popüler Oldu 56 Yaşındaki Adamın İşi Ne Yıllardır Bu Paraları Kazanıyor Zaten Bu İş Böyle Normal Çalışan 40 K Alıyor Zaten Ne Anlatıyon Sen Piyasayı Araştır Gel

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
607
İsim
yağız ahmet özdemir
Kardeşim Kara Para Vb Yok Önceki Mesajlara Bakabilirsin Gümrük Hakkında En Ufak Bilgin Yok Kara Para Diye Konuşuyon Son 3 Yılda Kara Para Popüler Oldu 56 Yaşındaki Adamın İşi Ne Yıllardır Bu Paraları Kazanıyor Zaten Bu İş Böyle Normal Çalışan 40 K Alıyor Zaten Ne Anlatıyon Sen Piyasayı Araştır Gel
Son 3 yılda mi moda oldu anladım kanka piyasayı bilmediğin aşırı belli

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,372
İsim
Cengiz
Son 3 yılda mi moda oldu anladım kanka piyasayı bilmediğin aşırı belli
Kanka 25 Yıl Önce Sence Kara Para Mı Aklıyordu Millet Senin Mantığına Göre Türkiyenin En Zenginleri Ülker Aileside Kara Para Aklıyor Ne Alaka Lojistik Bölümünde Para Var Gümrükçü İsen 1 Milyon Normal Rakamlar Kendi Şirketi Var Diyorum Sana Çalışıyor Demiyorum Çalışanlar Zaten 40 K Alıyor 5 Kişi Çalışsa 200.000 TL Eder Demek Şirket 1 Milyon Kazanıyor Ki 200 K Maaş Ödüyor Sigarto Vb Hariç Bunlar Yani Adam Okumuş 25 Yıldır Sektörde Şirketi Var Bu Paraları Kazanması Normal Sanki 1 Günde Zengin Oldu Amcam Gibi Konuşuyon Adam Zaten İlk Başta Çalışıyordu Sonra Şirket Kurdu Kolay Yapılmıyor Bu İşler Bide 25 Yıl Kara Para Aklicak Hiç Yakalanmicak Aynen Kardeşim İş Birliği Yaptığı Yıllarca Çalıştığı Şirketlerde Hiç Araştırmıyor Zaten Kör Kütük İş Birliği Yapıyorlar Felan

Top Bottom