Neler Yeni

Valorant'dan haksız yere ban yedim. (İKİNCİ KEZ)

3Musap2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Musap Öz
Selamlar. Dün "bi valorant gireyim" dedim ve bi baktım hesap 3.parti yazılım kullanımından dolayı banlanmış. Daha önce hiç hile kullanmadım veya indirmedim bile. Bildiğin durduk yere ban yedim. Bu saçmalık 2 sene önce yine başıma gelmişti. O zaman Riot sitesinden bilet göndermiştim ve sağolsunlar banı kaldırmışlardı ama bu sefer beni suçlu bulmuşlar sanırım, çünkü ban açılmamış ve geri dönüş yapmadan bileti "çözüldü" olarak işaretlemişler. Bi daha bilet atacağım, umarım açılır. Zamanında hesaba az buz para yatırmadım ve oyundaki ilk hesabım, benim için manevi bi değeride var. Başka bir çözüm öneriniz varsa gerçekten sevinirim.

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
777
İsim
Ahmet Yıldırım
Karşı tarafın ya da takımının oyun bilgilerini gösteren yazılımınız var mı? Geçen maçta kaç vurmuş, son 3 maç ne yapmış? Bunun gibi bilgileri gösteren yazılım.

Sir Degonet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
Kemal
Veya dışarıdan başka bir yerden hesabına giriş yaptınmı yada başka birine hesabını cerip oynattınmı ?

3Musap2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Musap Öz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Karşı tarafın ya da takımının oyun bilgilerini gösteren yazılımınız var mı? Geçen maçta kaç vurmuş, son 3 maç ne yapmış? Bunun gibi bilgileri gösteren yazılım.
Hocam bu tür bir yazılımı te 2022 senesinde kullanmıştım ama bunun için şimdi ban atmazlar herhalde. Böyle yazılımlar kullanmayalı uzun zaman oldu

heysamed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Gürkan Samet Yılmazel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
riota para atmak pişmanlıktır venguard denen yazılım oto boka ban atıyor bende ban yedim.

3Musap2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Musap Öz
Veya dışarıdan başka bir yerden hesabına giriş yaptınmı yada başka birine hesabını cerip oynattınmı ?
Hocam 2 arkadaşıma hesap vermiştim ama ikisini de tanıyorum, hile kullanacak yada saçma sapan işler yapacak tipler değillerdir. Yinede bu ihtimali göz önünde bulundururum.

efeleow

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Mehmet Efe
Hocam bu tür bir yazılımı te 2022 senesinde kullanmıştım ama bunun için şimdi ban atmazlar herhalde. Böyle yazılımlar kullanmayalı uzun zaman oldu
Atabilirler, ben o yüzden asla tracker programı bile kullanmıyorum. Geçmiş olsun bu arada.

3Musap2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Musap Öz
riota para atmak pişmanlıktır venguard denen yazılım oto boka ban atıyor bende ban yedim.
Abi işin kötü yanı bu başıma ikinci kez geliyor ve bu sefer banı kaldırmayada niyetli değiller gibi :D

Sir Degonet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
Kemal
Yani valorant özelinde kullanmamış olabilir ama akla gelmeyecek başka oyunlar için indirilen programlardan kaynaklı olabilir.

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
777
İsim
Ahmet Yıldırım
Dostum kusura bakma ama tam 4 senedir oynuyorum. 1200 saatim var hiçbir şekilde ban yemedim. Dediğim gibi yazılım da kullanmadım. Ondan ban atıyor olabilir. Ban yemişseniz vardır bir sebebi.

3Musap2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Musap Öz
Dostum kusura bakma ama tam 4 senedir oynuyorum. 1200 saatim var hiçbir şekilde ban yemedim. Dediğim gibi yazılım da kullanmadım. Ondan ban atıyor olabilir. Ban yemişseniz vardır bir sebebi.
Yok dostum ne kusuru, haklısın da kullandığım yazılım hile değildi, takımın ve rakibin ranklarını vs gösteriyordu. Buna da tamam ama ben bu yazılımı kullanalı 2 seneyi geçti, bundan dolayı şimdi ban atmaları kafama yatmadı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Belli ki Riot'a bilet atıp sonucu beklemek dışında bir çözüm yok. İkinci kez bilet attım, hadi hayırlısı. Herkese cevaplar ve öneriler için teşekkür ederim efenim, iyi akşamlar 🎩👌

Son düzenleme:
Top Bottom