Neler Yeni

Vatan Bilgisayar İptal Ettiğim Siparişi Kargoya Verdi

Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Erdem Taha GEDİK
Konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim defalarca müşteri hizmetlerini arayıp siparişimin iptal edilmesini istedim tamam dediler bugün bilgisayar kargoya verildi ben bir bilgisayar daha sipariş vermiştim vatandan tek çekim birde kredi kartı çok fazla gelecek ne yapabilirim dostlar bu durumda

macelian

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
İsmail
Konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim defalarca müşteri hizmetlerini arayıp siparişimin iptal edilmesini istedim tamam dediler bugün bilgisayar kargoya verildi ben bir bilgisayar daha sipariş vermiştim vatandan tek çekim birde kredi kartı çok fazla gelecek ne yapabilirim dostlar bu durumda
Kargo kapına gelirse siparişimi iptal ettim kabul etmiyorum de kargocuya iade yaparlar

Bartuu

80+ Silver
1722270814801.png

kargocuya anlat durumu ürün geri gittiğinde iade yaparlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Erdem Taha GEDİK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kargo kapına gelirse siparişimi iptal ettim kabul etmiyorum de kargocuya iade yaparlar
Hocam tamamda geçen hafta iade talebinde bulunduğum ürün neden kargoya veriliyor kargonun gelmesi var birde tekrardan İstanbula gitmesi var iade ücreti iyiyce uzayacak
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntüle
kargocuya anlat durumu ürün geri gittiğinde iade yaparlar
Hocam ama neden böyle bir şey yaptılar ya ben iptal ettikten sonra yeni bilgisayar sipariş vermiştim kartta nakit 50 bin lira gitti tam bir rezillik 3 farklı müşteri temsilcisiyle konuşmuştum canlı destekten de konuştum çok ayıp ettiler

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,266
İsim
Mertol
hangi kargoysa ara durumu anlat sana gelmeden geri gitsin

Top Bottom