Neler Yeni

🔥İndirim Vatan PC Seçili OEM %15 İndirim

MovesLikeJaggeR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
514
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
Hocam aslında Gigabyte ın beyaz pcb li anakartları var da türkiyede satan site göremedim onlar daha şık duruyor beyaz sistemlerde bence.
Başka yerden de alabilirim auros falan var ama pahalı değil mi onlar ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Ömer Faruk ARABOĞA
Yok ya gigabayt önermiyorum ben sıkıntılı
Siz daha iyi bilirsiniz hocam da Aorus serisi alınmaya değmez mi üst segmentlerinde kalite konusunda pek hakim değilim görünüş olarak yorumladım sadece
Mesaj otomatik birleştirildi:

Başka yerden de alabilirim auros falan var ama pahalı değil mi onlar ?
Hocam benim sözümü pek dikkate almayın ben pcb de beyaz olduğu için iyi göründüğünü söyledim kalite konusunda Kürşat hocam daha bilgilidir.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,314
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Siz daha iyi bilirsiniz hocam da Aorus serisi alınmaya değmez mi üst segmentlerinde kalite konusunda pek hakim değilim görünüş olarak yorumladım sadece
Uçuk fiyatlar çıkar öyle bütçeye göre değişir uçuk fiyat olacak ise Rog Strix alırdım ben olsam ya da MSI üst seviye kartlar

MovesLikeJaggeR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
514
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN

Hocam benim sözümü pek dikkate almayın ben pcb de beyaz olduğu için iyi göründüğünü söyledim kalite konusunda Kürşat hocam daha bilgilidir.
Zaten gigabyte da bence tek alınabilir auros diğerlerinin ne albenisi var nede kalitesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Ömer Faruk ARABOĞA
Uçuk fiyatlar çıkar öyle bütçeye göre değişir uçuk fiyat olacak ise Rog Strix alırdım ben olsam
Anladım hocam dediğim gibi tr de satışı yokmuş zaten beyaz pcb li kartlarının.

Zaten gigabyte da bence tek alınabilir auros diğerlerinin ne albenisi var nede kalitesi
Zaten herhangi bir chipset in en ucuz anakartlarını üretiyor genelde bütçe ucu ucuna kurtarıyorsa falan tercih edilmeli yoksa alınmaz.

MovesLikeJaggeR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
514
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
Uçuk fiyatlar çıkar öyle bütçeye göre değişir uçuk fiyat olacak ise Rog Strix alırdım ben olsam ya da MSI üst seviye kartlar
Açıkcası doğru auros rog ile kapışıyor

Anladım hocam dediğim gibi tr de satışı yokmuş zaten beyaz pcb li kartlarının.

Zaten herhangi bir chipset in en ucuz anakartlarını üretiyor genelde bütçe ucu ucuna kurtarıyorsa falan tercih edilmeli yoksa alınmaz.
Ben keyfi beyaz yapmak istiyorum acele etmeden parçaları tamamlayıp en son ekran kartını ayırıp sistemi satıp kartı almak amacım

Palo DAYI

80+ Silver

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,314
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Açıkcası doğru auros rog ile kapışıyor

Ben keyfi beyaz yapmak istiyorum acele etmeden parçaları tamamlayıp en son ekran kartını ayırıp sistemi satıp kartı almak amacım
Beyaz sistem yapanlar zaten keyfe keder yapıyorlar daha çok çünkü pahalıya geldiği için beyaz sistemlerde de ben cam kasalar tercih ediyorum daha çok ama onların fiyatları epey pahalı bütçe kısıtlı ise normal kasa da yapıyorum elbette sayfam da örnekleri var sistemlerin

yolyordam35

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
643
İsim
Celal Smyrna
sapphire pulse 7900xtx 35k pesin fiyatina 3 taksit beklerdim.

MovesLikeJaggeR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
514
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
Beyaz sistem yapanlar zaten keyfe keder yapıyorlar daha çok çünkü pahalıya geldiği için beyaz sistemlerde de ben cam kasalar tercih ediyorum daha çok ama onların fiyatları epey pahalı bütçe kısıtlı ise normal kasa da yapıyorum elbette sayfam da örnekleri var sistemlerin

Dm den yazdım sana oradan cevap yazarsan sevinirim işlemci var kart için

serhatkara34

80+ Bronze
Hocam size bir şey danışmak istiyorum beyaz sistem yapacağım full beyaz her şeyiyle beyaz bir anakart ve ve işlemci için 20 22k bütçe ayırıyorum intel mi amd mi ne önerirsin ve hangi parçaları almak mantıklıdır ?

al reis buradan başla yapıştır devam et intel sistem daha ucuza geliyor bu rakamlardan işlemci alabilirsen anakartı çok ucuz genelde

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Kağan UĞURLU

kürşat hocam imzamdaki 7600x i 7800x3d ile upgrade edeceğim. Msi b650m mortar wifi de x670e mag gaming serisi ya da b650 mpg carbon serisi ile değiştirmek istiyorum. Ya da direk pce 5 destekli bir anakart ile mi değiştirsem? Önerebileceğin kart var mıdır?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,244
Üyeler
141,686
Son üye
Wheleader
Top Bottom