Neler Yeni

İnceleme Victus 16 neden alınmamalı? Kötü yanları nelerdir?

Sizce hayla Nitro 16 vs. Yerine tercih edilebilir bir laptop mu?

• Tercih Edilir

• Tercih edilmez

• Kararsızım

Sonuçları oy verdikten sonra görebilirsiniz.

Senerr

80+ Bronze
Laptop yeni zaten ne bakımını yaptıracağım LOQ güzel bir laptop Victus dan kat ve kat iyi bir laptopdur.
4060 laptoplar arasında işlemciler harici Gpu limiti çok düşük değilse aman aman performans farkı oluşmaz. Dolayısıyla farklar genelde işlemciden açılır ve burada soğutma sistemi çok önemli ve adaptör çok önemli oluyor. Basit mantık.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,145
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Oyunlarda işlemci 45 watt değerini geçmiyor. Zaten geçerse adaptör yetemez 90 w çekip aynı anda 100w ekran kartı besleyemez
Terazi sistemi değil bu eşitlesin nereye ağır basarsa oraya doğru gider victus da böyle değil nereye basarsan bas altına taş koyuyor bunu geçemezsin diye.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,145
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
4060 laptoplar arasında işlemciler harici Gpu limiti çok düşük değilse aman aman performans farkı oluşmaz. Dolayısıyla farklar genelde işlemciden açılır ve burada soğutma sistemi çok önemli ve adaptör çok önemli oluyor. Basit mantık.

Soğutma sistemi Loq da daha iyidir 5300 RPM fanlar yetersiz kalır Victusa limit kurtarıyor.

Senerr

80+ Bronze
Soğutma sistemi Loq da daha iyidir 5300 RPM fanlar yetersiz kalır Victusa limit kurtarıyor.
Bana kalırsa işlemci ile işim yok, işlemci ağırlıklı oyunlar ve gerekli programları kullanmıyorum diyen ne alsa mutlu olur ama işi olan dediğiniz gibi LOQ ve Acer'den şaşmamalı hocam.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,145
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Hocam oruç ayındayız üstüme gelmeyin kurban olayim 3 kişi toplanmışsınız bişey kanıtlayamazsınız artık değerli zamanlarınızı harcamayın.

oguuzysr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
480
İsim
Oğuz
İşlemcinin 45 W da kaldığını nereden çıkardınız. Combo limitle demek istediğiniz neki. Limitler EDC Limit PPT PL1 PL2 ve Thermaldir. İşlemci ve gpunun aynı anda yüke girmesi şart değildir, işlemciye stres testi uygulasanızda 65 W larda sabit kalır. Lenovo 95 W lara kadar çıkıyor kendinizi kandırmayın derim. Anakartından tut sistem dizaynına kadar limitlerle dolu zaten cihaz, daha bilinmedik bir sürü limit çeşidi vardır eminim. Combo limit diye bir limit türü yoktur aynı zamanda.
:) Bende sen ne zaman geleceksin diyordum

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
Toprak
Terazi sistemi değil bu eşitlesin nereye ağır basarsa oraya doğru gider victus da böyle değil nereye basarsan bas altına taş koyuyor bunu geçemezsin diye.
Hem ekran kartı hem işlemci yük altına girdiğinde limit koyuyor niye ikna olmuyorsunuz. Cinebench testi işlemciyi stress testine aldığından dolayı victus dan yüksek değer alması normal.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,145
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Geçenlerde laptop bir limit yedi 2.50GHz de oyun oynattı bana yeniden başlattım kendine geldi.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,145
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Hem ekran kartı hem işlemci yük altına girdiğinde limit koyuyor niye ikna olmuyorsunuz. Cinebench testi işlemciyi stress testine aldığından dolayı victus dan yüksek değer alması normal.
Çünkü limiti yok sizin dediğiniz çoğu laptopda var ama loq da cırtı çıkmış biraz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bir yere SS atmıştım bekleyin yükten çıkardım da atabildim.

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
Toprak
Hocam oruç ayındayız üstüme gelmeyin kurban olayim 3 kişi toplanmışsınız bişey kanıtlayamazsınız artık değerli zamanlarınızı harcamayın.
Biz burda gerçekleri konuşuyoruz.victusda limit var. Loq da ekran kartı ve işlemci yük altında limit yiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

En sağlıklısı nitro 16 😀

• Beğen
Reaksiyonlar: NZXT
Top Bottom