Neler Yeni

Vodafone net kullananlar

Hsdfdall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
311
İsim
İlker
Bu süreç kaç gün sürüyor 5 gündür bekliyorum ne arayan var ne soran 15kez müşteri hizmetlerini aradım hep telesekretere bağlıyorlar
Screenshot_20200506-163659_Chrome.jpg

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Yusuf İlker Duman
Ben bu olaylar yokken aldığımda 1 Hafta içinde gelmişlerdi, belki daha kısa. Ama bulunduğumuz durum içerisinde epey yavaş olacağını düşünüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Müşteri Hizmetlerini ara ve farklı yerlerden bağlanmaya çalış, ordan da benim işimi halledebilecek birine bağlayın gibi bir şey söyle, yapabileceğin bir şey yok. Her çalışan izinde olduğu için telesekreterlerle halledebilmeye çalışıyorlar. Kurcalayınca bağlanabiliyorsun.

Hsdfdall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
311
İsim
İlker
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben bu olaylar yokken aldığımda 1 Hafta içinde gelmişlerdi, belki daha kısa. Ama bulunduğumuz durum içerisinde epey yavaş olacağını düşünüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Müşteri Hizmetlerini ara ve farklı yerlerden bağlanmaya çalış, ordan da benim işimi halledebilecek birine bağlayın gibi bir şey söyle, yapabileceğin bir şey yok. Her çalışan izinde olduğu için telesekreterlerle halledebilmeye çalışıyorlar. Kurcalayınca bağlanabiliyorsun.
ben bu kurulum ekibini falan arayamazmıyım belli bir numarası yokmudur müşteri hizmetlerinden bişey çıkmıyor :rolleyes:

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Yusuf İlker Duman
ben bu kurulum ekibini falan arayamazmıyım belli bir numarası yokmudur müşteri hizmetlerinden bişey çıkmıyor :rolleyes:
Baktım biraz internete de sanırım yok. Direk müşteri hizmetleri numarasını koymuşlar. Ama sana şunu söyleyeyim Vodafone bu aralar pek iyi değil. Sürekli gidiyor. Bendeki modem yeni modem, alırken de söylemişlerdi sürekli güncelleme geliyor diye. Gittiği zaman müşteri hizmetlerine bağlanıyorsun güncelleme yapıyorlar düzeliyor ama sen bilirsin. İlk şikayet etme anımdan itibaren türk telekom bize geçin diye musallat olmuştu belli başlı sebeplerden ötürü geçememiştim. Taahütü de ilk aylardasınız çok tutmuyor biz öderiz falan diyorlardı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,376
Üyeler
153,380
Son üye
stanczyk
Top Bottom