Neler Yeni

Vücut geliştirme sporunda hangi pirinç pilavı tüketilmeli?

TP Jougan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Emirhan Savaş
haftanın 5 günü spora giden birisiyim bu işler durum meselesi ben kendime özel olarak pirinç alamıyorum evde ne pişerse o yediklerime dikkat etmeye çalışıyorum
Şeker diyorsun da senin beslenme tarzın nasıl onu konuşalım
Kilon ne durumda nasıl antrenman yapıyorsun
bu kadar incik cıncığına girersen işin zor, basit düşün sağlam beslen (sağlamdan kastım temiz beslen antremanın hakkını ver ve plana sadık kal hepsi bu)
reis definasyon dönemindeyim gerçi kiloluyken başladım direk 102 kiloydum suan 82 deyim boy 170 70 kiloya düşüncemi başlıyım tavuk pilava yoksa suan başlasammı

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,246
İsim
Ahmet Deniz
reis definasyon dönemindeyim gerçi kiloluyken başladım direk 102 kiloydum suan 82 deyim boy 170 70 kiloya düşüncemi başlıyım tavuk pilava yoksa suan başlasammı
Şu an ne yiyorsun ki, tavuk pilav bulk dönemine özel bir besin değil ki zayıflarken de en çok kullanılan besin diyebilirim. Günlük alacağın kaloriden yüzde 10 kısarsan zaten zayıflarsın, o kalori miktarını istediğin şey ile doldurabilirsin istersen tavuk pilav istersen yumurta yulaf ne istersen. Ya spor bu kadar derin düşüneceğiniz bir şey değil kilo vermek mi istiyorsun günlük alman gereken kalori ihtiyacının olan kaloriden daha az kalori alıyorsun ve antrenmanını sağlam yapıyorsun kilo veriyorsun , kilo mu almak istiyorsun günlük alacağın kalori miktarından daha fazla alıyorsun ve yine antrenmanını sağlam giriyorsun kilo alıyorsun, bu sporun mantığı sadece istikrar elinde sonunda hayal ettiğin fiziğe ulaşacaksın.
Bu arada verdiğin kilo çok iyi sadece kilo verirken derin sarkmaması için ağırlık antrenmanlarını sağlam yap
İyi çalışmalar

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete
O şeker rafine şekerlerden değil ben günlük 850g pirinç yiyordum en ucuzlardan tertemiz büyüyordum uzun vadede. Yağlanmaya bi etkisi olmaz düzgün karnı alırsan en ucuzu hangisisiyse ondan al geç prof değilsen etki etmez
Basmati alacagimt
Mesaj otomatik birleştirildi:

yav bu kadar kasmayın allah aşkına
Yorum yapma çözüm üret.

TP Jougan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Emirhan Savaş
Şu an ne yiyorsun ki, tavuk pilav bulk dönemine özel bir besin değil ki zayıflarken de en çok kullanılan besin diyebilirim. Günlük alacağın kaloriden yüzde 10 kısarsan zaten zayıflarsın, o kalori miktarını istediğin şey ile doldurabilirsin istersen tavuk pilav istersen yumurta yulaf ne istersen. Ya spor bu kadar derin düşüneceğiniz bir şey değil kilo vermek mi istiyorsun günlük alman gereken kalori ihtiyacının olan kaloriden daha az kalori alıyorsun ve antrenmanını sağlam yapıyorsun kilo veriyorsun , kilo mu almak istiyorsun günlük alacağın kalori miktarından daha fazla alıyorsun ve yine antrenmanını sağlam giriyorsun kilo alıyorsun, bu sporun mantığı sadece istikrar elinde sonunda hayal ettiğin fiziğe ulaşacaksın.
Bu arada verdiğin kilo çok iyi sadece kilo verirken derin sarkmaması için ağırlık antrenmanlarını sağlam yap
İyi çalışmalar
reis bu kadar kiloyu sadece ağırlıla verdim kardiyo yapmayı sevmiyorum günede 30 dk yürüyorum

Top Bottom