Neler Yeni

win 11 hala bozuk mu

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Dwayne Rolly
10 dan 11 e geçicem mecburi desteğin cekilmesine daha var ama düzeldiyse sımdiden geçeyim diyorum fps durumları nasıl hala ram kullanımı cokmu yüksek eski oyunlarda sorun varmı ya da oyunları modlarken sorun yapıyormu

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,123
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Ben 6 aydır kullanıyorum. Sıkıntı yaşamadım.

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
aynen bozuk değildi nereden biliyorsun bozuk olup olmadıgını kaç kere win 11 kullandın
Kardeşim uzun zamandır kullanıyor. Her türlü oyunu da oynar. Hiç şikayet ettiğini görmedim. Yeni çıkan bir ürün / sürüm hakkında illa ki bir sorunlu ya da bozuk efsanesi türetilir. Yazılı olmayan kural.

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
439
İsim
Yusuf Kaplan
10 dan 11 e geçicem mecburi desteğin cekilmesine daha var ama düzeldiyse sımdiden geçeyim diyorum fps durumları nasıl hala ram kullanımı cokmu yüksek eski oyunlarda sorun varmı ya da oyunları modlarken sorun yapıyormu
Win 11 hiçbir zaman bozuk değildi. Sadece stabilizasyon sorunları vardı bazı yerlerinde ama giderildi. Bozuk bir sistemi neden çıkartsinlar. İlk çıktığı yıllardan beri kurup kullanan birisiyim. İlk zamanlarında oyunalrda fps düşüşü yaşamıştım ama şuan hiçbir sorun olduğunu görmedim.

BURAKARMAĞAN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
200
İsim
burak armağan
6 aydır kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaşamadım

nydachles

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Alper GÖK
Mesela ben ne zaman kursam Windows 11'i bende sağ görev çubuğunda bulunan ses kısmı pc açık kaldıktan veya bir şeyler yaptıktan sonra açılmıyor bir nevi Bug'a giriyordu kapa aç yapmadan da çözemiyordum. Baktım devam ediyor Windows 10'a dönme kararı aldım ve Windows 10'dan devam ediyorum 11'de çeşitli buglar oluyordu çözümleri de yok.

Kerem gök

80+ Silver
Uygunsuz Dil
aynen bozuk değildi nereden biliyorsun bozuk olup olmadıgını kaç kere win 11 kullandın
1717406972958.png

soru soruyorsun sonra da eşek gibi davranıyorsun :D bu forum senin gibilere fazla

Aykut D.

80+ Gold
Bu Kullanıcının Doğum Günü!

Zexius

80+ Bronze
beta sürümünden beri kullanıyorum beta sürümünde fazla sorun vardı çıktığı vakitte ben herhangi bir sorun göremedim insanlar sadece windows 10a alıştığı için windows 11e geçmemek için ön yargılı davranıyorlar ama bence windows 11 gayet stabil ve çok güzel bir işletim sistemi

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Alperen Semizoğlu
ben 1.5 senedir kullanıyorum bencmark testerini yapın oyunlarda hele hele fbs oyunlarında counter gibi oyunlarda 20 fbs gibi fark oluyo bbazen 10 oluyoda artısı var win 10 göre eksisi yok heçin yani ilk çıktığındada aynı oyunlar gibi yeni çıktığı için optimizayyoun çok iyi deildi ama kötü deildi şimdi muq yani kurun geçin yer sıkıntınız çok yoksa

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,522
İsim
Hacı
İşlemci kullanımı vs e daha yüksek 10 varken 11 kullanılmaz,
7800X3D + RTX 4080 SUPER olan arkadaş 11 kullanıyordu 10 a geçti işlemcisi bi 5 derece daha serin 🤣 RAM ve işlemci kullanımları vs de düşüyor.

Top Bottom