Neler Yeni

🔥İndirim Windows 10/11Pro key

srthekng

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Kasım Kasımoğlu
Format atsanız dahi kalıyor para vermenize gerek yok

Dostum linke felan gerek yok powershelle uğraşmadan yada anlamayanlar için dosya halinde mevcut isteyene atabilirim uzak masaüstünden

postac

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Postac Catsop
Ağalar 1 yıl önce kasa topladım keysiz kullanıyorum ihtiyacım var ne tavsiye edersiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Furkan Ekici
Key icin niye para oduyorsunuz internette retail keyler bedava telegram gruplarinda paylasilmis internet sitelerinde var bu keylere para vereceginize gidin onlardan kullanin crack ve cmd olayina hic gerek yok

postac

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Postac Catsop
Key icin niye para oduyorsunuz internette retail keyler bedava telegram gruplarinda paylasilmis internet sitelerinde var bu keylere para vereceginize gidin onlardan kullanin crack ve cmd olayina hic gerek yok
Özelden yardımcı olur musun Hocam rica etsem

Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Tekirdağlı Erşan Kuneri
ben windows 7 de kullanıyordum anakarta göre key üreten programlar vardı.crackliyor ve orjinal yapıyordu sistemi.muhtemelen bu keylerde öyle.o yüzden 10 TL kimisi de 210 TL vermiş süper zekalar :D.normal fiyatları 5k civarı keylerin.

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,808
İsim
Lokman Doğan
beyler 48 saat içinde kullanması lazımmış benimki boşa düştü lazım olana verim

Mr.White

80+ Bronze
Dostum linke felan gerek yok powershelle uğraşmadan yada anlamayanlar için dosya halinde mevcut isteyene atabilirim uzak masaüstünden
Niye bilmedikleri bir dosyayı açsınlar? açık kaynak kodlu kafasına yatanlar direkt yapar yatmayan olursa gider alır keyini. Ayrıca uğraşacağın bir şey yok 10 saniye sürüyor powershell kodunu yapıştırıp 1e tıklıyorsun

ginowhi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Umut Y.
Githubdan activator bat indirin 1dk gerek yok bunlara

Top Bottom