Neler Yeni

Windows 11 geçilirmi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Yorgun_Ayi2
Windows 11 geçilirmi? oyun oynuyorum

ananas_suyu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
454
İsim
ada yalın
FPS de kayıp yok. Ram tüketimi az bişey fazla sace okadar. Başka bir yan etkisini görmedim ben.

Klaus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
369
İsim
Klaus
Geçilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Furkan Özkan
Ortak bence artık geçilir oyun oynuyorsan FPS sıkıntısı kalktı, programlar daha stabil durumda bence kurulur artık bu arada AMD kullanıyorsan ise buna da belli başlı düzeltmeler yapıldı.

cgokhans

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Gökhan Topal
Yeni laptopuma w11 kurdum pişman değilim şimdilik hocam. Çok korkarak kurmuştum.

dreamuiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
295
İsim
Anıl Aykın
Windows 11 geçilirmi? oyun oynuyorum
Birçok şeyi düzeltmiş olsalarda bazı kişilerin bir süre sonra driverlarda durduk yere problem yaşadığına ya da güncelleme konusunda sorunlar yaşadıklarına dair şahitlik ettim ama sorun yaşamayan cayır cayır oyun oynayanını da biliyorum (Hem pro hem home versiyonunu kullananlardan edindiğim bilgi). Eskisi kadar sorun yaratacağını düşünmüyorum artık, her ihtimale karşı bir windows 10 pro usb'niz bulunsun :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Yorgun_Ayi2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Birçok şeyi düzeltmiş olsalarda bazı kişilerin bir süre sonra driverlarda durduk yere problem yaşadığına ya da güncelleme konusunda sorunlar yaşadıklarına dair şahitlik ettim ama sorun yaşamayan cayır cayır oyun oynayanını da biliyorum (Hem pro hem home versiyonunu kullananlardan edindiğim bilgi). Eskisi kadar sorun yaratacağını düşünmüyorum artık, her ihtimale karşı bir windows 10 pro usb'niz bulunsun :D
Peki kurarken rufustanmı kurulum yapiyim yoksa yükleme medyasındanmı

dreamuiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
295
İsim
Anıl Aykın
Peki kurarken rufustanmı kurulum yapiyim yoksa yükleme medyasındanmı
Fark etmez hocam. Windows'un kendi yükleme medyası güzeldir, rufusu da uzun zaman kullandım onda da bir sorun yaşamadım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,947
Üyeler
142,056
Son üye
bahat
Top Bottom