Neler Yeni

Windows 11'e geçmeli miyim ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Yusuf Çeleğen
Direk yukseltme sorun oluşturur mu ki bendeki crackli Windows ne yazıkki

Arif0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
461
Türkiye?! Dostum gemide yaşıyorum tr ne ya?
İsim
Arif hantal
İlgilendiği Kategoriler
Oyun sonra oyun sonra oyun sonra…. üni snavı?
Steam
Arshimet (şöyle iki kılıç tunan adam pp li/ sao anime)
Discord
arshimeth#5168
Makyaj + win10,5 = win11
Geç gitsin hocam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Olabilir hocam. Gidin internette 22tl ye win11 keyleri var. Random denedim bi site tekte tutturdum, 1 yıldır kullanıyorum. O sistemede crack win kullanmayın lütfen. Sisteme ayıp yani.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,333
İsim
Hasan Ali

asko56

80+ Bronze
Senin gibi oturmamış diyenler nedeniyle ben de bu zamana kadar 10 kullanmıştım geçen haftasonu 11e geçtim gayet de oturmuş herhangi bir sorun görmedim keşke daha önceden geçseymişim. Nesi oturmamış mesela söylersen öğrenmiş oluruz

WİN 11 KULLANDIGIM ZAMAN YAŞADIGIM 2 SORUN BU ÇÖZÜMLERİNİDE DENEDİM HİÇBİR İŞE YARAMADI WİN 10 A DÖNDÜM.​

AMD CPU’larda performans sorunu​

AMD, kullanıcıların belirli uygulamaları kullanırken %5’e varan bir cpu performansı düşüşü yaşayabileceğini ve bazı oyunlarda %15’e varan performans sorunları ortaya çıkabileceğini belirtti.

Windows 11 dosya gezgini çok fazla bellek kullanıyor​

Sorun

Windows 11 önizleme sürümünün yayınlanmasından bu yana dosya gezgini uygulamasının çok fazla sistem belleği kullanmasına neden olan bellek sızıntısı problemi yaşanmakta.

..............

80+ Bronze

WİN 11 KULLANDIGIM ZAMAN YAŞADIGIM 2 SORUN BU ÇÖZÜMLERİNİDE DENEDİM HİÇBİR İŞE YARAMADI WİN 10 A DÖNDÜM.​

AMD, kullanıcıların belirli uygulamaları kullanırken %5’e varan bir cpu performansı düşüşü yaşayabileceğini ve bazı oyunlarda %15’e varan performans sorunları ortaya çıkabileceğini belirtti.

Windows 11 dosya gezgini çok fazla bellek kullanıyor​

Sorun

Windows 11 önizleme sürümünün yayınlanmasından bu yana dosya gezgini uygulamasının çok fazla sistem belleği kullanmasına neden olan bellek sızıntısı problemi yaşanmakta.
8 gb ram kullanmıyorsan sorun olmaz bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Ahmet Furkan Özçelik
Ben daha yeni geçtim işlemcim 13400f ekran kartı 4060 ti yükselterek geçtim hiçbi sıkıntım da olmadı win 10 dan da kat kat daha iyi, bence tabii ki he ne yönden iyi makyaj süs yoksa performansa bi etkisi yok win 10 da da test ettim 11 dede ısılara kadar aynı seviyede bütün oyunlar bi cyberpunk da denemedim onuda yarın denicem güncellik ve estetik olarak win 11i tavsiye ederim win 10 tamam iyiydi kullandık falan ama bu sistemlerde win 10 kullanmak çok güzel hissettirmiyo 11e geçesi geliyo insanın. (bu arada rami çok harcıyo windows 10 a göre 16 gb ram varsa geçmesen sanki daha iyi olur bikaç oyun için ama 24 veya 32 ise yapıştır geç)

(BENCE)

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,108
İsim
Emre Zengin

Bu sorun çözüleli 2 sene oldu.

asko56

80+ Bronze

Ohyti

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Dağhan Türüdü
Son değerlendirmede Win 11 yükliyicem yeni pcye

Top Bottom