Neler Yeni

Windows Defender Trojan:Dynamer!rfn

gxx#

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Ali Giray Yaşar
Arkadaşlar ben Assassins Creed Black Flag'i oynamayı çok istiyordum ama çok pahalı olduğu için crack yapmak zorunda kaldım (çok pişmanım). Crack dosyalarından birisi uplay_r1.dll diye geçiyor. bunu yapmazsanız uplayden satın alma yerine atıyor. Ama ben bu uplay dosyasını her kurduğumda windows defender Trojan:Dynamer!rfn uyarısı veriyor. Dün bir kaç kere verdi en baştan yaptım crack işlemini oyun çalıştı. Bu sabah açmaya çalışıyorum windows defender uplay dosyasını karantinaya aldığı için oyun açılmıyor. Ne yapmalıyım? Bu trojen virüs müdür, bilgi verir misiniz?

Ekler

• resim_2021-06-03_083118.png
    resim_2021-06-03_083118.png
    18.3 KB · Hit: 65

Awerquan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
585
İsim
Ege
Arkadaşlar ben Assassins Creed Black Flag'i oynamayı çok istiyordum ama çok pahalı olduğu için crack yapmak zorunda kaldım (çok pişmanım). Crack dosyalarından birisi uplay_r1.dll diye geçiyor. bunu yapmazsanız uplayden satın alma yerine atıyor. Ama ben bu uplay dosyasını her kurduğumda windows defender Trojan:Dynamer!rfn uyarısı veriyor. Dün bir kaç kere verdi en baştan yaptım crack işlemini oyun çalıştı. Bu sabah açmaya çalışıyorum windows defender uplay dosyasını karantinaya aldığı için oyun açılmıyor. Ne yapmalıyım? Bu trojen virüs müdür, bilgi verir misiniz?
Zaten çalıştırmışşınız anlaşılan. Giden gitmiştir büyük ihtimalle ama bence yine de silin ve kurtarma noktasına dönün ya da kesin bir güvenlik istiyorsanız format atın. Ancak şunu belirtmeliyim ki oyun indirimlerde 15tl civarına düşüyor.

gxx#

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Ali Giray Yaşar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Zaten çalıştırmışşınız anlaşılan. Giden gitmiştir büyük ihtimalle ama bence yine de silin ve kurtarma noktasına dönün ya da kesin bir güvenlik istiyorsanız format atın. Ancak şunu belirtmeliyim ki oyun indirimlerde 15tl civarına düşüyor.
Virüsü temizlemenin bir yolu yok mu? Birde nerede indirime düşüyor biliyor musunuz?

Awerquan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
585
İsim
Ege
Virüsü temizlemenin bir yolu yok mu? Birde nerede indirime düşüyor biliyor musunuz?
Virüsü malwarebytes veya kaspersky ile taratmak en sağlam yöntem ancak kalıntıları kalabilir. Mining virüs ise ekran kartınızı sömürür. En iyisi format atmak. Steam'de giriyor indirime.

FB RevoltHyper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Şahin Bora Kış
black flag nasıl 15 e düşüyor ? 50 40 arasında geçen gördüm

Glitchy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,710
İsim
Enes Dağhan
İlgilendiği Kategoriler
Modelleme Animasyon Oyunlar
Kardeşim yıl 2021 artık ama yeter. Crack oyunu bozduğu için felan her crack virüs sayılıyor antivirüsler tarafından kafayı yedirtceksiniz...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam windows ne diyorsa o anti virüs kurun deneyin bide. Ama cracklerde çok virüs oluyor.
Crackde virüs olmucak mıymış ? crackde heralde olucak kimisi cidden bozuyor onu anlamak zor ama her crack'de virüs der.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10

Awerquan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
585
İsim
Ege
black flag nasıl 15 e düşüyor ? 50 40 arasında geçen gördüm
1622703350020.png

Böyle kanıtlayayım o zaman.

Buyrun bu da linki.

FB RevoltHyper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Şahin Bora Kış
Alıntıyı görüntüle
Böyle kanıtlayayım o zaman.

Buyrun bu da linki.
anladım da geçen 40 liraydı ondan dedim

gxx#

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Ali Giray Yaşar
Arkadaşlar cevaplar için herkese teşekkürler. Malwarebytes indirip tarama yaptırdım BitcoinMiner falan çıktı ama hepsi temizlendi. Garanti olsun diye format atmayıda düşünüyorum yakın zamanda. Enes Dağhan adlı arkadaşada söylemiş olayım çok fazla crack indirdim hiçbiri virüs uyarısı vermemişti. Üstelik bu sefer pc yavaşladı ve garip şeyler olmaya başladı. @Enes Dağhan Neyse şuan bir şey yok pcde. Herkese teşekkürler iyi forumlar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,245
Üyeler
141,265
Son üye
Byron Parks
Top Bottom