Neler Yeni

Witcher 3 Çok sıktı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Muhammed nuh
Merhabalar ben geçenlerde witcher 3 aldım ve yükledim. genel olarak rgp oyunlarıyla pek aram yok sadece ac valhalla oynamıştım. onuda zorla bitirmiştim şimdi ise witcher a bir şeans vermeyi düşündüm oyunu oynamadan önce witcher 1 ve 2 nin hikayesini youtubeden izlemiştim sonra withcer 3 e girdim ilk başta hikaye baya sardı ilerlemek istedim ayrıca yan görev yapmam gerektiğini biliyordum gezdim biraz 3 4 yan görev yaptım ve şaşırtıcı şekilde ilgide çekti. sonra yan görevler bitti ilk bölümdeki bende hikayeden ilerlemeye karar verdim sonra yennefer ciri yi aramaya koyulduk aklıma şuan gelmiyor ama o dünyada yan görev yapmaya çalıştım fakat levelim yetmiyrdu. bende ilk bölüme dönüp level kasmayı düşündüm gittim ve kasmaya çalıştım yan etkinlikleri falan yapmaya çalıştım ama aşırııı sıktı. bilmiyorum birtek banamı öyle geliyor ama muhteşem bir hikayenin içinde bulunduğum dündaya gidipte etrafta dolaşıp aynı yaratıkları defalarca kesmek birtek banamı sıkıcı geliyor anlamadım. oyunun oynanışı fln sevdim ama hikyede akmak istiyorum. ve tak benim levelden 15 level fazla bir görev çıkıyor sonra gidip saatlerce yaratık kesiyorum veya yan etkinlik yapıyorum. oyundan zevk almakta isyiorum. bırakmakta istemiyorum çünkü değidiğim gibi hikayesi ve oynanışını baya sevdim. witcher 3 den zevk almam için nasıl oynamam lazım yardımcı olurmusunuz?

Vuudx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,160
İsim
Yusuf Karakaya
Düz yan görevler biraz sıkıcı ama en başta katlanıp hikayede biraz ilerlersen çok daha ilgi çekici görevler gelicek

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,457
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Hocam witcher da rdr de bence o kadar iyi değil.

Kuru boğazla ekmek yemeye çalışmak gibi bir şey benim için.

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Muhammed nuh
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Düz yan görevler biraz sıkıcı ama en başta katlanıp hikayede biraz ilerlersen çok daha ilgi çekici görevler gelicek
peki ortalama kaçıncı saatten sonra olucak bu durum.

Vuudx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,160
İsim
Yusuf Karakaya
Şuan neredesin ve en son önemli diyebileceğimiz hangi görevi yaptın?

cakatay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
cagatay
İlk kez oynarken bu konuya ben de çok takılmıştım ve rpg oyunlarında grind yapmayı sevmediğimden xp hilesi kullanarak direkt hikayeye devam ettim.

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,554
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
50 saat oynadım geçen bitirdim daha oyunu.Öncelikle yan görevleri yapmak zorunda değilsiniz ana görevlere dalın full akın hikayede.Bir gerçek var ki Witcher kendini bir noktada çok tekrar eden bir oyun bir yerden sonra oyun ''şunu bulmak için şunu bul onu bulmak içinde şunu bul''mevzusuna dönüyor ama her görevin kendi niteliği olduğu için ve aynı şeyi ısıtıp ısıtıp önüne koyduğu için sıkılmıyorsun.İlk başlarda beni de biraz sıkmıştı ama sonunda witcher hayranı oldum.Bir 5-6 saat gömün hocam hala sarmıyosa yapacak bir şey yok.

ozomona

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
411
İsim
Özcan Karakaya

Zafkiel

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Efe Su
İlgilendiği Kategoriler
Oyun , Ekran Kartı , SSD
nier serisini oyna

Catlin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Uğur Yaşlak
Hocam witcher da rdr de bence o kadar iyi değil.

Kuru boğazla ekmek yemeye çalışmak gibi bir şey benim için.
Rdr 2 de oyunu yaşamak lazım. Ben öyle çok zevk almıştım ama Witcher 3te ciddili çok sıkılmıştım (RPG oyunları çok severim)

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,554
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758

Sami Järvi

80+ Silver
Daha yeni 100 saat devirdim DLC ler ve yan görevlerin çoğunu yaptım ilan tahtalarıni bitirdim ve şöyle söyliyim 1 kere bile hatırlamıyorum sıkıldığımı. Tekrar eden görevler var tabii ama bir oyunda olabilecek en derim yan görevler burada bence biraz daha ilerlemelisin.Adamlar yan gorevlere bile birden fazla son koymuş.Kontratlar mi diyorsun acaba .Kontratlarin temel mantığı canavar kesmek zaten.Witcher'ız sonuçta.

Moxxie

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Mox Xie
Merhabalar ben geçenlerde witcher 3 aldım ve yükledim. genel olarak rgp oyunlarıyla pek aram yok sadece ac valhalla oynamıştım. onuda zorla bitirmiştim şimdi ise witcher a bir şeans vermeyi düşündüm oyunu oynamadan önce witcher 1 ve 2 nin hikayesini youtubeden izlemiştim sonra withcer 3 e girdim ilk başta hikaye baya sardı ilerlemek istedim ayrıca yan görev yapmam gerektiğini biliyordum gezdim biraz 3 4 yan görev yaptım ve şaşırtıcı şekilde ilgide çekti. sonra yan görevler bitti ilk bölümdeki bende hikayeden ilerlemeye karar verdim sonra yennefer ciri yi aramaya koyulduk aklıma şuan gelmiyor ama o dünyada yan görev yapmaya çalıştım fakat levelim yetmiyrdu. bende ilk bölüme dönüp level kasmayı düşündüm gittim ve kasmaya çalıştım yan etkinlikleri falan yapmaya çalıştım ama aşırııı sıktı. bilmiyorum birtek banamı öyle geliyor ama muhteşem bir hikayenin içinde bulunduğum dündaya gidipte etrafta dolaşıp aynı yaratıkları defalarca kesmek birtek banamı sıkıcı geliyor anlamadım. oyunun oynanışı fln sevdim ama hikyede akmak istiyorum. ve tak benim levelden 15 level fazla bir görev çıkıyor sonra gidip saatlerce yaratık kesiyorum veya yan etkinlik yapıyorum. oyundan zevk almakta isyiorum. bırakmakta istemiyorum çünkü değidiğim gibi hikayesi ve oynanışını baya sevdim. witcher 3 den zevk almam için nasıl oynamam lazım yardımcı olurmusunuz?
hocam yan görevler dursun ana hikayeye devam edin seviyeniz yetince geri dönüp devam ediyorsunzu onlara

Top Bottom