Neler Yeni

Wraith Cosmic Glass Mousepad vs Endgame Gear Mpc450 - Gaming Mousepad

Sizce hangisi?

• Oy kullanan toplam üye
    38
  • Anket kapatıldı .

Mustifa

80+ Bronze
Wraith'in temizlenmesi aşırı kolay, fortnite apex legends gibi hız gerektiren oyunlar oynuyorsan tercih edebilirsin.

Clydee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Yusuf Özsipahi
Wraith'in temizlenmesi aşırı kolay, fortnite apex legends gibi hız gerektiren oyunlar oynuyorsan tercih edebilirsin.
Valorant oynuyorum ama daha çok ağırlı steam pubg oynuyorum dediğim gibi speed yüzeyi speede alışkın bir bileğim var benim 49 sens ile oynuyorum pubg valorant ise 0.96 800 DPİ speed yüzey mousepad almam gerek glorious denediğimde bileğim ağırdı control mousepad kullanıyorum ama fiziksel ağrı yapıyor.

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,677
İsim
Deniz Efe
Valorant oynuyorum ama daha çok ağırlı steam PUBG oynuyorum dediğim gibi speed yüzeyi speede alışkın bir bileğim var benim 49 sens ile oynuyorum PUBG valorant ise 0.96 800 DPİ speed yüzey mousepad almam gerek glorious denediğimde bileğim ağırdı control mousepad kullanıyorum ama fiziksel ağrı yapıyor.
Hocam valorant'ı nasıl 800 0.96 oynuyorsunuz çok garibime gitti
bende %50 control %50 speed mousepad var 800 0.20 oynuyorum dia2'yim

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,669
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Wraith cosmic glass mouse pad kullaniyorum . Tbg edition olanın altindaki kaplama bir zaman sonra sökülüyor eger digerlerinde de öyleyse aynı şey yasanabilir bilgine. Speed mousepad olarak kullaniyorum güzel bir mousepad kirilma çatlama olmadi 5 aydir sorunsuz kullaniyorum

Clydee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Yusuf Özsipahi
Hocam valorant'ı nasıl 800 0.96 oynuyorsunuz çok garibime gitti
bende %50 control %50 speed mousepad var 800 0.20 oynuyorum dia2'yim
Ne açıdan ortalama sens 1 aslında valorantın altında oynuyorum onun eskiden yüksek dpi kullanıyorum 2019 yılında 800 DPİ düştüm
Mesaj otomatik birleştirildi:

Wraith cosmic glass mouse pad kullaniyorum . Tbg edition olanın altindaki kaplama bir zaman sonra sökülüyor eger digerlerinde de öyleyse aynı şey yasanabilir bilgine. Speed mousepad olarak kullaniyorum güzel bir mousepad kirilma çatlama olmadi 5 aydir sorunsuz kullaniyorum
Midnight mi black mi merak ettim :)

Ne açıdan ortalama sens 1 aslında valorantın altında oynuyorum onun eskiden yüksek dpi kullanıyorum 2019 yılında 800 DPİ düştüm

Midnight almayı düşünüyorum hocam ben

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,677
İsim
Deniz Efe
Çok değil mi 0.96

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,677
İsim
Deniz Efe

Clydee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Yusuf Özsipahi
Çok değil mi 0.96
Bu tamamen alışkanlık meselesi ben cs 1.5 1.6 gibi oyunları hep yüksek sens ile oynuyorum mesela 400 dpi 2.8 sens gibi meseal sen düşük dpi ve düşük sens alışkınısındır yavaş oynamayı aim garanti oynamayı seviyorsundur ben ise daha hızlı oynamayı seviyorum kesin aim atacağım anlamına gelmiyor yani valorant için normal bu sens zaten cs için fazla olabilir valorantı çok insan yüksek sens ile oynuyor ve yüksek dpi ile ben ortalamadayım diye düşünüyorum tamamen alışkanlık meselesi

Hocam 0.96 sens yaparsanız mouse u 3 4 cm kaydırınca bi taraftan bi tarafa gitmez mi nasıl oynuyorsunuz oyunu
Ben bilekten oynadığım için kontrolü daha rahat omuzdan koldan oynamıyorum bilek ile bunun kontrolünü sağlayabiliyorum kendimi öyle alıştım o yüzden controlmousepadlar benim elimde ve kolumda ağrı yapıyor oynayamadığımdan değil adam vurma gibi sorunlar yaşamıyorum ama ağır hissettiriyor speed hissiyat vermiyor bana control mousepadlar

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,677
İsim
Deniz Efe
Bu tamamen alışkanlık meselesi ben cs 1.5 1.6 gibi oyunları hep yüksek sens ile oynuyorum mesela 400 dpi 2.8 sens gibi meseal sen düşük dpi ve düşük sens alışkınısındır yavaş oynamayı aim garanti oynamayı seviyorsundur ben ise daha hızlı oynamayı seviyorum kesin aim atacağım anlamına gelmiyor yani valorant için normal bu sens zaten cs için fazla olabilir valorantı çok insan yüksek sens ile oynuyor ve yüksek dpi ile ben ortalamadayım diye düşünüyorum tamamen alışkanlık meselesi
Valla hocam bana çok gibi geldi o yüzden dedim benim etrafımda ki çoğu kişi 800 e 0.3 falan oynuyor
csde zaten biraz fazla olması gerekiyor cs de 800'e 1 oynuyorum ben

Clydee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Yusuf Özsipahi
Valla hocam bana çok gibi geldi o yüzden dedim benim etrafımda ki çoğu kişi 800 e 0.3 falan oynuyor
csde zaten biraz fazla olması gerekiyor cs de 800'e 1 oynuyorum ben
Steam pubgde 47-49 arası oynuyorum aslında normal sana çok fazla geliyor olabilir ben çoğu insanın yüksek dpi ile valorant oynadığını gördüm

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,677
İsim
Deniz Efe

Ben bilekten oynadığım için kontrolü daha rahat omuzdan koldan oynamıyorum bilek ile bunun kontrolünü sağlayabiliyorum kendimi öyle alıştım o yüzden controlmousepadlar benim elimde ve kolumda ağrı yapıyor oynayamadığımdan değil adam vurma gibi sorunlar yaşamıyorum ama ağır hissettiriyor speed hissiyat vermiyor bana control mousepadlar
Bende bi anormallik var hocam yıllardır sorun bende galiba
Hybrid mousepad+düşük sens+bilekten oynuyorum bi de geçen sene bileğim kırıldı yamuk kaynadı yamuk bilekle oynuyorum
Uzaylı falanım galiba

Clydee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Yusuf Özsipahi
Hybrid mousepad+düşük sens+bilekten oynuyorum bi de geçen sene bileğim kırıldı yamuk kaynadı yamuk bilekle oynuyorum
Uzaylı falanım galiba
DPI1620
Sensitivity1.5
eDPI2430
Zoom Sensitivity1.00
Hz1000
Windows Sensitivity6
Raw Input1
Mouse Acceleration0

Woxicin ayarları bunlar böyle alışmış böyle gitmiş mesela :D benim 2-3 katım daha hızlı benim sadece sens ortalama üstü

Uzaylı falanım galiba
Bence çok yüklenme bileğine ağrı hissediyorsan

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
980,037
Üyeler
155,029
Son üye
masteralp