Neler Yeni

Xbox 9. Nesil Controller vs Dual Sense

tayıkk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Tarık AKBAŞ
Merhaba, hangisi daha iyi kullanan arkadaşlar yazabilir mi? Dual Sense uyumsuzluk sorunu var diyorlar. Doğru mu acaba?

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
671
İsim
Sercan GÖKALP
Merhaba, hangisi daha iyi kullanan arkadaşlar yazabilir mi? Dual Sense uyumsuzluk sorunu var diyorlar. Doğru mu acaba?
Uyumsuzluğu bilmem ama senelerce ikisini de kullandım her türlü Xbox daha rahat

Tejaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Teja
Xbox rahatlık açısından tekler zaten duaslsense özellikleri ni kulanamıyon PC de

tayıkk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Tarık AKBAŞ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Tejaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Teja
Hayır ben Xbox series kolu kullandım dualsensde bir tane YouTuber demişti kullanılamıyor diye
Mesaj otomatik birleştirildi:

Videooyun demişti

tayıkk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Tarık AKBAŞ
Hayır ben Xbox series kolu kullandım dualsensde bir tane YouTuber demişti kullanılamıyor diye

Videooyun demişti
3. Parti program ile demi kullanılamıyor?

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
366
İsim
Yusuf Kaplan
3. Parti program ile demi kullanılamıyor?
Kullanılma şansı var ama her oyun için ayarlar va yapman lazım diye biliyorum ve her özellik tam çalışmıyor. Bu yüzden pcde xbox daha stabil ve kolay kullanımı var. Bende ikisi arasında kaldım ve xbox alacağım. Ds5 alırsın ama her oyunda her özellik stabil çalışmaz. Tek alma özelliği bence ilerde ps5 alirsan 2.kol olur. Onun dışında 3.part uygulama vs uğraşmakta zor.

tayıkk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Tarık AKBAŞ
Kullanılma şansı var ama her oyun için ayarlar va yapman lazım diye biliyorum ve her özellik tam çalışmıyor. Bu yüzden pcde xbox daha stabil ve kolay kullanımı var. Bende ikisi arasında kaldım ve xbox alacağım. Ds5 alırsın ama her oyunda her özellik stabil çalışmaz. Tek alma özelliği bence ilerde ps5 alirsan 2.kol olur. Onun dışında 3.part uygulama vs uğraşmakta zor.
Tamam hocam teşekkür ederim.

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
İkisini de kullandım. Dualsense derim ama okuduğum kadarıyla PC'de pek uyumlu çalışmıyormuş.

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
734
İsim
Fatih Ayhan
Dualsense yazılım yardımıyla PC'de tüm özellikleri eksiksiz bir şekilde kullanılabiliyor. Tabi arada bir yazılım olduğu için xbox kadar stabil olmayabilir ama çok büyük sorun olacağını sanmıyorum. Oynayacağın oyunlara bağlı. adaptive trigger ile oyun zevkini katlayacak oyunlar oynuyorsan dualsense alabilirsin ama senin için o kadar da bir önem arz etmiyorsa xbox almanı tavsiye ederim. Mesela ben forza ve mortal kombat 1 oynuyorum. Forza da dualsense'in adaptive trigger'ı keşke olsaydı dedim ama mortal kombat oynarken xbox kolu kesinlikle çok daha rahat geliyor. Dualsense de kullandım bu arada.

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dualsense de titreşim vs. daha iyiymiş diye duydum. Sizcede öyle mi?

Evet öyle. Kendi açımdan sadece titreşim değil, hem kontolcünün daha rahat olması hem de R1 ve L1 tuşlarının parmaklara daha rahat oturması.

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
671
İsim
Sercan GÖKALP
DSX programı ile kullanılmıyor mu hocam?

PC demi kullandınız hocam?
Yok ben konsolda kullandım. Uyumluluk için o yüzden yorum yapmadım çünkü PC de kullanmadım

Top Bottom