Neler Yeni

🔥İndirim 🔥 XFX Radeon RX 6750 XT Core Gaming 12GB GDDR6 192 Bit Ekran Kartı 🔥 12490 TL 🔥

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

ghnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Gökhan
verdiğim paraya göre sıfır performansında 2. el alıyorsam karşılaştırırım hocam, sıfırlar çok pahalıya denk geliyor demek istiyorum. Temiz 2. eller yıllarca iş görür.
teknoloji şans işi hocam. ben sıfır aldığım kartı 10 yıl boyunca kullandım gtx 780ti artık mavi ekran verdirtmeye başladığı için rtx 2060 geçtim. o zamanlar aldığım başka bir kart da gtx 750ti hala sıkıntısız çalışıyor. 1 yılda bozulan bir çok ürünüm de oluyor garantileriyle uğraştığım 10 yıla yakın dayanan ve hatta daha uzun süre boyunca kullandığım ürünler de

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
İndirim Adam Bu Cevap Hakkında Ne Düşünüyorsun 😅
Mesaj otomatik birleştirildi:

Amin , Hepimize Gönlünce Versin 🤲
Şuan sistemimde kullanıyorum işte ROG modelini. Sıfır olarak almak ne kadar mantıklı bilmiyorum sistem ile iyi fiyatlara gelirse kaçırılmayacak kartlardan biri. Kendi konularımda da söylüyorum. İkinci ele güvenemeyen insan sayısı ikinci el ürünlere güvenenlerin 2 katından daha fazladır. Sıfır olsun benim olsun kafasında çoğu insan onlar için tercih edilebilir bir model.

Bünyamina

80+ Gold

hayriye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
243
İsim
Hayriye
Arkadaşımda 6750xt kullanıyor 65 70 derece arasında kullanıyor. Acaba sen dediğimiz kartları kullanıyor olabilir misin ? Bu kartlardan kullansan böyle demezdin. Yani teknoloji çağındayız dumanla haberleşmiyoruz. Yaz test videolarını izle. Nasıl yanabiliyor ? Sen başka bir dünyada mı kullanıyorsun anlamadım ki.
Arkadasın bu modeli mi kullanıyor sor bakayım bu model çok sıcak çalısıyor

Gif Man

80+ Gold
Şuan sistemimde kullanıyorum işte ROG modelini. Sıfır olarak almak ne kadar mantıklı bilmiyorum sistem ile iyi fiyatlara gelirse kaçırılmayacak kartlardan biri. Kendi konularımda da söylüyorum. İkinci ele güvenemeyen insan sayısı ikinci el ürünlere güvenenlerin 2 katından daha fazladır. Sıfır olsun benim olsun kafasında çoğu insan onlar için tercih edilebilir bir model.
@Tuncaycoo Arkadaş İndirim Yok Diyor , Bende Diyorumki İndirim Olması İçin İlla Etiket Olması Lazım Değil Piyasanın Altında Görmeyenler İçin Güzel Bir Fırsat Ama Arkadaş Israrla İndirim Yok Diyor 😅

RX 6750 XT Zaten Piyasada Yok Denilecek Kadar Az Var Sende Biliyorsundur Zaten .
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadasın bu modeli mi kullanıyor sor bakayım bu model çok sıcak çalısıyor
1721244933240.png

ghnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Gökhan
ben de bunlar arasında üçüncüyüm. bu kadar fiyatı ikinci ele vereceğime gider sıfırını alırım diyorum hatta görüyorum sahibindende öyle ilanların çoğu aylar boyunca ilanda kalıyor ilan tarihi güncellenip tekrar sokuyor vs. çoğu kişinin de aynı düşünüyor bence iyi bir indirim olmadıktan sonra neden ikinci el alayım

Tuncaycoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Taha Tuncay Arpacı
@Tuncaycoo Arkadaş İndirim Yok Diyor , Bende Diyorumki İndirim Olması İçin İlla Etiket Olması Lazım Değil Piyasanın Altında Görmeyenler İçin Güzel Bir Fırsat Ama Arkadaş Israrla İndirim Yok Diyor 😅

RX 6750 XT Zaten Piyasada Yok Denilecek Kadar Az Var Sende Biliyorsundur Zaten .
Görmek isteyen zaten görür aylardır bu fiyatlarda. Neyi anlamıyorsun dostum sen ? İndirim yok bitti gitti.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,090
Üyeler
154,179
Son üye
PykeTysonur
Top Bottom