Neler Yeni

Yardım Xiaomi 11T Pro telefonum şarjı %95 de takılıyor

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,347
İsim
Kürşat
UAD Gui ile denedin mi devre dışı bırakmayı
Hayır denemedim, güncelleştirmelerini kapatıp varsayılan browserı chrome yapıyorum nasıl oluyorsa bi süre sonra eskisi gibi oluyor.

2 senedir kullanıyorum bir süredir böyle. Bu arada GCam de 2 sene önce çok daha iyi çekim sağlıyordu sonra kötüleşti bayağı silip yeni versiyon denedim bazı sitelerden (hatırlamıyorum) Mi'nin cam'inden bile kötüydü.

Bu arada sizin kullanımınızda OS değişiyor mu aynı mı ? Piyasada (X)OS şeklinde şeyler görüyordum ama pek ilgimi çekmediğinden bakmıyordum.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,196
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Hayır denemedim, güncelleştirmelerini kapatıp varsayılan browserı chrome yapıyorum nasıl oluyorsa bi süre sonra eskisi gibi oluyor.

2 senedir kullanıyorum bir süredir böyle. Bu arada GCam de 2 sene önce çok daha iyi çekim sağlıyordu sonra kötüleşti bayağı silip yeni versiyon denedim bazı sitelerden (hatırlamıyorum) Mi'nin cam'inden bile kötüydü.

Bu arada sizin kullanımınızda OS değişiyor mu aynı mı ? Piyasada (X)OS şeklinde şeyler görüyordum ama pek ilgimi çekmediğinden bakmıyordum.
Cherish OS bende. Arrow, Corvus, Lineage, DerpFest,Pixel Experience gibi güzel OS lerde var. Bende sanırım Pixel' e geçeceğim.

Browser' i komple UAD dan kapatabiliriz bu arada

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,347
İsim
Kürşat
Cherish OS bende. Arrow, Corvus, Lineage, DerpFest,Pixel Experience gibi güzel OS lerde var. Bende sanırım Pixel' e geçeceğim.

Browser' i komple UAD dan kapatabiliriz bu arada
Olsun, kullanmadığım uygulamalar da var.

Boot için rehber var mı, bakarak yaparsam daha iyi olur, pek bilgim olmadığı alanlar.
Ben de Pixel deneyebilirim, youtube'da gördüm, hızı iyi gibiydi.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,196
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Olsun, kullanmadığım uygulamalar da var.

Boot için rehber var mı, bakarak yaparsam daha iyi olur, pek bilgim olmadığı alanlar.
Ben de Pixel deneyebilirim, youtube'da gördüm, hızı iyi gibiydi.
Profilimde tartışabiliriz.

NNova.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Hasan Genc
Merhaba sorun düzeldimi aynısı bende yaşadım

evet hocam bu sorun kronik gibi bir şey zaman zaman yapıyor , şarjı tamamen bitirip kapanıcna telefon , düzeliyor 12.5 yazılım kullanıyorum belki ondanda olabilir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,964
Üyeler
154,684
Son üye
AZAT122
Top Bottom