Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Xiaomi Mi Band 7 499₺/ 6 399₺/ 5 299₺!

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,289
İsim
Kürşat
Bence mesaj gösterme, arama reddetme sessize alma, uyku süresi takibi gibi özelliklerini hep kullanıyorum. 500 TL verip en aşağı 2 sene kullanırsın
Uyku süresi takibi nasıl çalışıyo tam olarak, hafif, rem vs süre takibi diyor da faso fiso mu gerçekten etkileyici mi, merak ediyordum.

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,289
İsim
Kürşat
Onu bende pek çözemedim, Nabız takibinden vs yapıyor olabilir.
Nasıl bir çıktı verdiğini merak ediyorum, bence de nabız hızına göre bakıyordur.
Bir de şeyi merak ediyorum, öğrenciyim otobüs kullanıyorum. Kablolu veya kablosuz kulaklık kullanıyorum. Şu sıralar kablolu kullanıyorum ve ytmusic kullanıyorum genelde. Telefonu çıkarmadan kontrol edebilir miyim?
Bazen kalabalıktan telefonu çıkarasım gelmiyor.

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
Toprak
Nasıl bir çıktı verdiğini merak ediyorum, bence de nabız hızına göre bakıyordur.
Bir de şeyi merak ediyorum, öğrenciyim otobüs kullanıyorum. Kablolu veya kablosuz kulaklık kullanıyorum. Şu sıralar kablolu kullanıyorum ve ytmusic kullanıyorum genelde. Telefonu çıkarmadan kontrol edebilir miyim?
Bazen kalabalıktan telefonu çıkarasım gelmiyor.
Evet hocam kontrol ediliyor, kablolu hiç denemedim ama olur diye tahmin ediyorum sonuçta tek parçayı değiştirmeye yariyor sesin hangi cihazdan çıkacağını yt music karar verir . Saat üstünden kontrol ediliyor kısaca.

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,289
İsim
Kürşat
Evet hocam kontrol ediliyor, kablolu hiç denemedim ama olur diye tahmin ediyorum sonuçta tek parçayı değiştirmeye yariyor sesin hangi cihazdan çıkacağını yt music karar verir . Saat üstünden kontrol ediliyor kısaca.
Aldım hocam sağ olasın

Nays'tan aldım 5 lira geldi devir tasarruf devri (!)🤣
Mağazadan tesllimde kargo ücreti çıkmıyor bu arada alacak olan varsa, ben zaten avmye giderim kafasıyla mağazadan teslim sipariş verdim.

Uyku süresi takibi nasıl çalışıyo tam olarak, hafif, rem vs süre takibi diyor da faso fiso mu gerçekten etkileyici mi, merak ediyordum.
Sensorlerin ve algoritmalarin yardimiyla uyku takibi yapiyor ama mi band serisi duzgun sonuclar vermiyor. Youtube'da the Quantified Scientist karsilastirma yapiyor bakabilirsin. Cogu modelin incelemesini yapiyor, baska bir saat alacagin zaman da referans icin guzel bir kaynak.

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,289
İsim
Kürşat
Sensorlerin ve algoritmalarin yardimiyla uyku takibi yapiyor ama mi band serisi duzgun sonuclar vermiyor. Youtube'da the Quantified Scientist karsilastirma yapiyor bakabilirsin. Cogu modelin incelemesini yapiyor, baska bir saat alacagin zaman da referans icin guzel bir kaynak.
Baktım hocam hızlıca video bayağı iyiye benziyor bir ara izlerim teşekkürler.
Bütçem yetse dahi çok vermek istemiyordum, kullanıp kullanmayacağımı bilmiyorum daha önce hiç kullanmadım. 2 gün önce aklıma düştü, 750-800 falandı, şimdi 500e denk gelince alayım bari dedim.

yaman..k

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
402
İsim
Yaman Kurşun
Mi band 5 te 300 tllik stoklar bitti

Top Bottom