Neler Yeni

Xiaomi Mi Note 10 Lite Alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Efe
Bütçe
4000
Xiaomi Mi Note 10 Lite almayı düşünüyorum kullanan veya bilgisi olan varsa fikirlerini yazarsa sevinirim. Özellikle tip olarak fiyat aralığında beğendiğim bir telefon M51 düşünüyordum fakat plastik kasa vs önermeyenler oldu şu aralar çok kararsızım ayrıca mi note 10 lıte ta sar değeri yüksek diye bişey gördüm ama sanırım zaten sıkıntılı olsa satışta olmazmış. kullanan veya bilen varsa yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler. Poco x3 ü hiç beğenmedim onu önermesseniz sevinirim.

!ROGStrix!

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Xiaomi Mi Note 10 Lite almayı düşünüyorum kullanan veya bilgisi olan varsa fikirlerini yazarsa sevinirim. Özellikle tip olarak fiyat aralığında beğendiğim bir telefon M51 düşünüyordum fakat plastik kasa vs önermeyenler oldu şu aralar çok kararsızım ayrıca mi note 10 lıte ta sar değeri yüksek diye bişey gördüm ama sanırım zaten sıkıntılı olsa satışta olmazmış. kullanan veya bilen varsa yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler. Poco x3 ü hiç beğenmedim onu önermesseniz sevinirim.
M51 al daha iyi hocam

Ferzenk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Berdan Güven
Xiaomi kullanıcısıyım telefonlar sürekli güncelleme alıyor yazılımsal anlamda Xiaomi çok çalışkan.
Ama sürekli yeni model çıkarttıkları için telefon çok çabuk değer kaybediyor.
Genel anlamda karşılaştıracak olursak Xiaomide Gorilla Glass 5 var gayet dayanıklı.(M51 de Gorilla Glas 3 var)
Xiaomide daha fazla ram var ve megapiksel olarak M51e göre geride kalsa bile daha özellikli bir kameraya sahip.
M51in ise batarya kapasitesi baya iyi 7000mah gerçekten iyi bir değer.

Mi note 10 lite kullanıyorum alma derim yazılımı stabil değil bir yeri düzeltiyorlar diğer yeri bozuyorlar bende bunu satıp a72 veya a52 düşünüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Efe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mi note 10 lite kullanıyorum alma derim yazılımı stabil değil bir yeri düzeltiyorlar diğer yeri bozuyorlar bende bunu satıp a72 veya a52 düşünüyorum
anladım. benimde tasarımı çok hoşuma gitmişti harbiden bir türlü karar veremedim gitti

anladım. benimde tasarımı çok hoşuma gitmişti harbiden bir türlü karar veremedim gitti
Tasarım ve donanım mükemmel telefonun
Ama yazılımı beni üzdü ve süreklide üzüyor gelen güncellemeller açıkcası bir işe yaramıyor benim görüşlerim bu yönde

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,576
İsim
Yavuz
Redmi note 10 proda olur

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru