Neler Yeni

Xiaomi redmi note 8 ile note 8 pro

Marda1311

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Arda Bayraktar
Bu iki telefon arasında kamera ve ram arasında önemli bir fark var mı kullanan varsa yorum alabilirim kamerayla pek işim yok hangisini almamı önerirsiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
511
İsim
E.C.
Paran varsa tabi ki Pro modeline yönel. Alternatif olarak Realme 5 Pro'ya bakabilirsin. Tekno seyirdeki abiler iki ikisini de detaylıca karşılaştırmıştı. Bana Realme daha mantıklı geldi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
Muhammed Can ABLAY
şunu biliyorum note 8 fortnite kaldırmıyor ama pro kaldırıyor chipset farkı var.

Ozzyy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
569
İsim
Ozan Korzay
Redmi note 8 almanı tavsiye ederim ilerde daha üstleri alırsın kamerayla işin yoksa

Hexter^^

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Selçuk
Bütçen uygunsa pro daha üstün.

ecstsy

80+
Bence Redmi Note 8 daha mantıklı bir karar . Çünkü kamera dizaynı yanda bu yüzden parmak izini ararken Note 8 Pro'daki gibi kamerayı ellemezsin.2.olarak ben SD işlemcileri daha çok seviyorum daha performanslı geliyor bu kadar ama yine de senin kararın .

bekir.440

80+
Durum bütçenize bağlı eğer bütçeniz Pro'ya yetiyorsa pro alın. Note 8 Pro kullanan 2 tanıdığım var telefon gerçekten çok güzel ve o fiyat bandında alınacak en iyi cihaz.

HABAR

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,435
İsim
Ahmet Burak ARSLAN
Discord
HABAR#0001
Reddit
Either-Professor
Realme 5 Pro @Nobleness IN Black hocamın da dediği gibi, Redmi Note 8'den CPU, GPU ve fotoğraf çekim kalitesi anlamında daha üstte. Ben olsam bu üç cihaz arasından Realme 5 Pro tercih ederdim. Ayrıca pil ömrü bakımından da Note 8 Pro'ya fark atıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Melih Avcı
Hocam yaklaşık 4 aydır note 8 pro kullanmaktayım. Öncesinde yaklaşık 4-5 yıl desire 820 kullandığımdan bu telefon canavar gibi geliyor. Teknik anlamda hiçbir şekilde seni yarı yolda bırakmaz. Pro ile normalin bir farkı da, pro sıvı soğutma sistemini kullaniyor. Bunu göz önünde bulundurarak karar vermende fayda var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Muhammed Eren Bulut
ben 4-5 aydır note 8 kullanıyorum bi problemini görmedim şahsen mediatek'e güvenmiyorum ve şuan iki telefondan birini almanı önermem
redmi note 9 serisi tanıtıldı yakında ülkemizdede olur

Top Bottom