Neler Yeni

❌İndirim Bitti! XPG Summoner Silver,Red switch 1499TL

okanaltunbas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Okan Altunbaş
Yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum bana mısın demedi. 600₺ye almıştım bu fiyat iyi olabilir şuan emin değilim. Alan arkadaşlara red tavsiye ederim.
seninde soyuldu mu bu pad in yüzeyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Red olanı bende yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum çok güzel gerçekten. Sadece bilek dayama kısmının derisi soyulmaya başladı sizdede öylemi ?
aynen bende de soyuldu. bir de bazen b harfine basınca yay sesi yapıyordu ama suan mesela yapmıyor.

MuratAbiGF Fedaisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,214
İsim
İlker
İlgilendiği Kategoriler
Ekipmanlar,Sistem Parçaları,Teknik ve Yazılımsal Sorunlar vb.
Instagram
ahmetkayaofficial01
Discord
Ahmetkaya#9513
seninde soyuldu mu bu pad in yüzeyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

aynen bende de soyuldu. bir de bazen b harfine basınca yay sesi yapıyordu ama suan mesela yapmıyor.
hangi yazılım sürümündesiniz hocam

MuratAbiGF Fedaisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,214
İsim
İlker
İlgilendiği Kategoriler
Ekipmanlar,Sistem Parçaları,Teknik ve Yazılımsal Sorunlar vb.
Instagram
ahmetkayaofficial01
Discord
Ahmetkaya#9513
siparişi gelen arkadaşlar düşüncelerini yazabilir mi

NiFaKa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Fatih Karamus
siparişi gelen arkadaşlar düşüncelerini yazabilir mi
Hocam klavyeyi perşembe günü mağazadan teslim alarak kullanma sürecimi başlattım. Belirli başlı artıları eksileri var. Artılarından başlayacak olursam premium hissiyat, kablosunun ve klavye switchlerinin kalitesi (Cherry MX Red), Türkçe klavye oluşu, ses tekerleği, bilek desteği özelliğinin olması (ki ergonomi açısından cidden gerekliymiş bunu farkettim) sıralanabilir. Tabi diğer arkadaşların dediği üzere bilek desteğinin suni derisi çok uzun dayanır mı ne kadar dayanır bilmiyorum. Onu vakti gelince düşünürüz. Aletin artılarını herkes söylüyor zaten :)

Negatif yanlarda ilk sıraya gelirsek YAZILIM. Cidden çok kötü, alır almaz yükseltme yapayım dedim. Son sürümü yükledim ve bam. Klavye anında sapıttı. Windows tuşunun çalışmamasından şüphelendim. Sonra baktım ki bütün tuşlar bir yandaki tuşa kaymış. Ne kadar saçma değil mi :D Fabrika yazılımını forumdaki konulardan birisinden buldum da onu yükledim ve düzelttim. Alan arkadaşlar yazılım işini unutsun. Yok makroymuş yok RGB düzeniymiş aman aman klavye yazı yazmak için var arkadaşlar. Sonra sinir stres katsayınız yükselmesin :D Yazı yazmak demişken, klavye düzenine ve boyutuna alışmadığımdan mı yoksa switch hassasiyetiyle tam bütünleşemediğimden mi bilemeyeceğim ama yazı yazımı esnasında Türkçe klavye olmasına rağmen çok fazla yazım hatası yaptım. Masaüstünde %60 klavye olarak Gamakay MK61 yellow v2 gateron switch kullanan biri olarak diyebilirim ki İngilizce klavyede yaptığım hata oranı Türkçeden %10-15 daha azdı. Gamakay hassasiyetinin seviyesi cidden mükemmel seviyede. FPS ve rekabetçi oyunlarında da tepkiniz önemli olacağı için bunu ön planda tutabilirsiniz.

Alan probleminiz varsa TKL veya %60-65 klavyelere yönelmenizi cidden tavsiye ederim. kapladığı alan bakımından ciddi manada sıkıntı yaşayabilirsiniz. Resim olarak yükleyeyim ki daha net anlaşılır olsun. Daha multimedya bazlı hareket edecek biriyseniz ve yön tuşları, numara tuşları gibi ek kısımları kullanacağınız tuşlar varsa evet klavye cidden işinizi görecektir. Tabi bu bütçeye çıktıktan sonra daha iyi klavyeler bulunur mu bu da sorgulanır. 14 gün denemesi olduğu için iyice karar vermem gerekecek. Belki de iade ederim ya da ikinci elden satarım tam kesinleşmiş bir kararım da yok. Ama genel olarak diyeceğim güzel bir klavye ihtiyacı olanın işini fazlasıyla görebilir.

1687761133207.jpeg

Spoit

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Muhammed
arkadaşlar almayı düşünüyorum da silver iyi midir fps oyunları icin rainbow gibi oyunlar oynuyorum

KNOESS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
501
İsim
Burak Koç
keşke blue olsaydı

kroma

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Mert Ali Güngül
sizce xpg speed silver versiyonu alınır mı??
alınır ise kemove k68 gat g pro brown mu yoksa xpg speed silvermı?

Lanelzy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Efe Basar

285 Adet Silver
298 Adet Red

Fiyatlarını çok güzel buldum özellikle cherry silver olanın
klavye masanız küçükse yer bırakmayabilir :D

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,692
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
sizce xpg speed silver versiyonu alınır mı??
alınır ise kemove k68 gat g pro brown mu yoksa xpg speed silvermı?
Şuan XPG Silver switchli klavyeden yazıyorum. Silver switch olarak ilk deneyimim ve tavsiye ederim. Oldukça hafif dokunuşlarda bile algılıyor basılanı. Hatta blue'dan geçtiğim için biraz fazla yazım hatası bile yapıyorum, daha yeni yeni alışıyorum diyebilirim. Yay çınlaması yok, wobble minimal var. Hissiyatı kaliteli.

kroma

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Mert Ali Güngül
k68 den yazıyorum müthiş klavye
eksileri neler hocam
Şuan XPG Silver switchli klavyeden yazıyorum. Silver switch olarak ilk deneyimim ve tavsiye ederim. Oldukça hafif dokunuşlarda bile algılıyor basılanı. Hatta blue'dan geçtiğim için biraz fazla yazım hatası bile yapıyorum, daha yeni yeni alışıyorum diyebilirim. Yay çınlaması yok, wobble minimal var. Hissiyatı kaliteli.
eksileri neler hocam

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,692
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
eksileri neler hocam

eksileri neler hocam
Multimedya tuşlarının ayrı olmasını seviyorum o yok. Aktifleşmesi çok kolay typolara müsait. Bence eksileri bunlar.

Top Bottom