Neler Yeni

Yanlış Yönlendiren Kullanıcılar

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Aperius

80+
Açamadım da bir atabilir misiniz rica etsem.

ventioNN

80+ Platinum
Bende sana bazı konulurda katılıyorum dostum.
Forumda bir şey soruyor mesela, xxx alınır mı? verilen cevap: Evet alınır.Alınır alınır da neden alınır onu da yazsaydın.
Bunu yapan kişi sayısı fazla, örnek veriyorum @Beyfendiiii6 sırf mesaj sayısı yükselsin diye bunu yaptığı da kesin.
Sana bu PSU'yu değiştir diyen kişileri de raporlasaydın keşke.

Herkesin isteği onay sistemi de forumun kimliğine ters, modaratör sayıları çoğaltılmalı bende bu görüşe katılıyorum.
Fakat; forumda bilinçsiz olan insan sayısı çok fazla.
Yazım yanlışları,capslock kullanımı vs.. ufak tefek yanlışlar elbet sorun oluşturmaz fakat bazıları abartıyor.
Ben kısaca onay sistemi değilde cezaların arttırılıp ciddileştirilmesinden yanayım.

TheViola

80+
Yaş ortalamasını nereden gördünde biliyorsun? Tutturdunuz yaş yaş çok garip gerçekten...
Forumda açılan konular- o konulara verilen cevaplar yaş ortalamasını ortaya seriyor bence. Yaklaşık 1 saat civarı oldu sanırım Da2 sistem almış vatandaşın birisi yanlış hatırlamıyorsam kasayı değişik seçmiş. İçerisindeki psu ile ilgili dert yanıyordu. Yok ağlıyorum yok bilmem ne yapıyorum diye. Neyse konunun içerisinde çözümü sunuldu şimdilik al bütçen varsa yeni psu alırsın yoksa geleni satışa çıkartıp değiştirisin diye. Sonra bu vatandaş gidip ABDULLAH ABİİİİ DA2 SİSTEMİ ALDIM PSU İÇİN YARDIM AĞLIYORUM diye konu açıyor.Raporlandı konu puff oldu. Bunu yaş ile açıklayamazsanız ne ile açıklarsınız bir dünya örnek var bunun gibi sitede. Yaş ölçütü en düşük forum burası.

Beyfendiiii6

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,510
İsim
Batuhan ege
Forumda bir şey soruyor mesela, xxx alınır mı? verilen cevap: Evet alınır.Alınır alınır da neden alınır onu da yazsaydın.
Bunu yapan kişi sayısı fazla, örnek veriyorum @Beyfendiiii6 sırf mesaj sayısı yükselsin diye bunu yaptığı da kesin.

Herkesin isteği onay sistemi de forumun kimliğine ters, modaratör sayıları çoğaltılmalı bende bu görüşe katılıyorum.
Yazım yanlışları,capslock kullanımı vs.. ufak tefek yanlışlar elbet sorun oluşturmaz fakat bazıları abartıyor.
Ben kısaca onay sistemi değilde cezaların arttırılıp ciddileştirilmesinden yanayım.
Sen satilar kadar mesaj yaziyorsun zaten birde yanlis bilgi verdeydim modlar uyarirdi bos yapmayi seviyorsun

Lergoooon

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,872
İsim
Hüseyin Akbal
Forumda açılan konular- o konulara verilen cevaplar yaş ortalamasını ortaya seriyor bence. Yaklaşık 1 saat civarı oldu sanırım Da2 sistem almış vatandaşın birisi yanlış hatırlamıyorsam kasayı değişik seçmiş. İçerisindeki PSU ile ilgili dert yanıyordu. Yok ağlıyorum yok bilmem ne yapıyorum diye. Neyse konunun içerisinde çözümü sunuldu şimdilik al bütçen varsa yeni PSU alırsın yoksa geleni satışa çıkartıp değiştirisin diye. Sonra bu vatandaş gidip ABDULLAH ABİİİİ DA2 SİSTEMİ ALDIM PSU İÇİN YARDIM AĞLIYORUM diye konu açıyor.Raporlandı konu puff oldu. Bunu yaş ile açıklayamazsanız ne ile açıklarsınız bir dünya örnek var bunun gibi sitede. Yaş ölçütü en düşük forum burası.
Ne yapsınlar? Technopat'ta olduğu gibi her konuyu moderatörler mi düzenlesinler?

Tabi doğrudur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
398
İsim
Enes Güney
Steam
Polat Alemdar
İşlemci pinleri yamuldu yaklaşık 10 tane çöpe at dediler soğuk su iç dediler görsem içim acırdı dediler. Yaptırdım bilgisayarcıya taş gibi kullanıyorum.

Tabi doğrudur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
398
İsim
Enes Güney
Steam
Polat Alemdar
İşlemci pinleri yamuldu yaklaşık 10 tane çöpe at dediler soğuk su iç dediler görsem içim acırdı dediler. Yaptırdım bilgisayarcıya taş gibi kullanıyorum.
Bilgisi olmadan konuşan çok var ne yazık ki...

T.P.G.

80+ Titanium

Onay sistemine şu an ihtiyaç yok zaten ileride uye sayısıyla yavaş yavaş gelir. Mod alımı 6 7 aya olur diye düşünüyorum ben.

Bilinçsiz olması önemli değil gelsin anlatalım fakat emin şekilde konuşmaları enteresan.

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Birbiriniz ile kavga etmeyin. Konu belli, içerik belli.

TheViola

80+
Ne yapsınlar? Technopat'ta olduğu gibi her konuyu moderatörler mi düzenlesinler?
Bunun önüne ben geçecek değilim dostum. Katı yaptırım mı yapacaklar ,moderatör sayısını mı arttıracaklar onu yönetimdeki kişiler çözecek. Nasıl diğer forumlarda bu tür şeyler minimumda ise burada da olabilir.

En basit örneği şu reaksiyon zımbırtısını kaldırabilirler böylelikle tek satır cümle yazıp post-reaksiyon kasan tayfanın bir nebze önüne geçebilirler.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom