Neler Yeni

Yapamadığım soruları geçmek sorun olur mu ?

Napoli

80+
Arkadaşlar merhaba ebob ekok konusundayım ama 2 soru var burada da paylaştım çözümünü de izledim yine de anlamadım bunları şimdilik geçsem kitap bittikten sonra çözmeye çalışsam nasıl olur sizce gerçekten defalarca dinledim çözümü anlamadım mantığını?

nealean

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,114
İsim
Yusuf
Mantığını geliştirmek için kitap okumanı tavsiye ederim ve dinleyip anlamıyorsan bile müzik kulağını geliştir.

Napoli

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mantığını geliştirmek için kitap okumanı tavsiye ederim ve dinleyip anlamıyorsan bile müzik kulağını geliştir.
Hocam şu temel matematiği halledip tyt seviyesine gelip fen ve türkçe dersine de başlayacağım ama önceliğim 0 dan başladığım için tamamen matematikte.

clyber

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Çağrı Hüseyin Dinç
Arkadaşlar merhaba ebob ekok konusundayım ama 2 soru var burada da paylaştım çözümünü de izledim yine de anlamadım bunları şimdilik geçsem kitap bittikten sonra çözmeye çalışsam nasıl olur sizce gerçekten defalarca dinledim çözümü anlamadım mantığını?
Önce sorunun mantığını anlamalısın ilerki konularda zorlanabilirsin

Napoli

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Önce sorunun mantığını anlamalısın ilerki konularda zorlanabilirsin
Hocam buradan da çözdürdüm çözümü de izledim ama yok nafile :( Mantığını anlayamıyorum.

Ekler

• 3.png
    3.png
    65.5 KB · Hit: 14
  • 1.png
    1.png
    60.7 KB · Hit: 15

Kızgın Timsah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
1 2
Kitap bittikten sonra bu tarz sorular genellikle çözeceğim denilir ancak unutulur. Soruların mantığını anlayarak gitmeye çalışın, yanlışlarınızı da pas geçmeyin. Anlayın ve öyle geçin.

Top Bottom