Neler Yeni

Hitman Oyun Paket Farklari

1453_Eray

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Eray
1722448810673.png

Beyler ben deluxe pakedini aldım deluxe pakedinde aynı içerikler var dimi bazıları bunun dlc olduğunu söylüyor yani ben bu deluxe alınca Hitman 1 2 3 geliyormu hesabıma yoksa normal sürümmü almam lazım ?

Saintes Maries

80+ Bronze
hatırladığım kadarıyla delux paketin içersinde 1 ve 2nin yenilenmiş halleriyle beraber 3 vardı.

YazılımKafa

80+ Silver
Alıntıyı görüntüle
Beyler ben deluxe pakedini aldım deluxe pakedinde aynı içerikler var dimi bazıları bunun dlc olduğunu söylüyor yani ben bu deluxe alınca Hitman 1 2 3 geliyormu hesabıma yoksa normal sürümmü almam lazım ?
Ana oyun dahildir. Çünkü delux sürüm olarak gözüküyor. Sürüm olanlarda dahil oluyor. Ek paketlerde dahil olmuyor.

1453_Eray

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Eray
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ana oyun dahildir. Çünkü delux sürüm olarak gözüküyor. Sürüm olanlarda dahil oluyor. Ek paketlerde dahil olmuyor.
Yani deluxe paket aynı içerikler sadece dlc eklemeleri var içerisinde
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ana oyun dahildir. Çünkü delux sürüm olarak gözüküyor. Sürüm olanlarda dahil oluyor. Ek paketlerde dahil olmuyor.Hi

Teşekkürler.

YazılımKafa

80+ Silver
Yani deluxe paket aynı içerikler sadece dlc eklemeleri var içerisinde
Evet. Bunu anlamanın en kolay türüne bakmak. Türe sürüm yazıyor. Yani base game, deluxe edition, gold edition tarzı şeyler. Ana oyunun dahil olduğu paketler.

1453_Eray

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Eray
Evet. Bunu anlamanın en kolay türüne bakmak. Türe sürüm yazıyor. Yani base game, deluxe edition, gold edition tarzı şeyler. Ana oyunun dahil olduğu paketler.
Hocam bunda edition yazmıyor paket yazıyor aynı şeylermi Ben pek anlayamadım Yani ana oyun ve 1 2 ye sahip oluyormuyum

YazılımKafa

80+ Silver
Hocam bunda edition yazmıyor paket yazıyor aynı şeylermi Ben pek anlayamadım Yani ana oyun ve 1 2 ye sahip oluyormuyum
Steamdeki içeriğe bakınca dlc gözüküyor. Epic te ana oyun dahil gibime gelmişti. Ama dahil değilmiş. Hitman 2 ve 3 ün deluxe yükseltmesi ve ek bir paket var içinde

1453_Eray

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Eray
Steamdeki içeriğe bakınca dlc gözüküyor. Epic te ana oyun dahil gibime gelmişti. Ama dahil değilmiş. Hitman 2 ve 3 ün deluxe yükseltmesi ve ek bir paket var içinde
yani bunu iade edip suikast dünyasınıın normal versioynunumu alayım hitman 1 2 ve 3 ü oynamak için

Net bir cevap verirmisin 3 oyunu oynamak istiyorum bunu için bu fotoğrfatakilerden hangisini almalıyım ikisindede oynayabiliyormuyum ?

Son düzenleme:

YazılımKafa

80+ Silver
yani bunu iade edip suikast dünyasınıın normal versioynunumu alayım hitman 1 2 ve 3 ü oynamak için

Net bir cevap verirmisin 3 oyunu oynamak istiyorum bunu için bu fotoğrfatakilerden hangisini almalıyım ikisindede oynayabiliyormuyum ?
Pardon dostum ana oyun dahil. Yazıyı görmemişim. Şimdi gördüm. Resmi atıyorum. En başta yazıyormuş. Gözümden kaçmış

Ekler

• Screenshot_20240731_213627_Steam.jpg
    Screenshot_20240731_213627_Steam.jpg
    352.1 KB · Hit: 4
  • Screenshot_20240731_213713_Steam.jpg
    Screenshot_20240731_213713_Steam.jpg
    307.5 KB · Hit: 4

YazılımKafa

80+ Silver
Top Bottom