Neler Yeni

Yardım Yardım edin korkuyorum... Gümrükten

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,346
İsim
Olcay akbulut
Arkadaşlar ben geçen hafta 3 adet arctic p12 pwm pst siparişi verdim amazon almanyadan lakin gümrüğe takıldı malum konu hitsiz bir şekilde bekliyor incelemek isterseniz

Ben şimdi daha ucuza p12 pwm buldum beyaz böyle baya hoş ama 5 tane ürün sınırı varmış ve konuda da yazdığı üzere ben o hakkı çoktan doldurmuşum -_- nasıl olduysa artık.

Ben şimdi bi şey almaya korkuyorum yurt dışından gümrüğe takılır mı diye, annemin üzerine amazon hesabı açsam başka kartla falan alsam gümrüğe takılır mı veya nasıl bir yol izlemem lazım? lütfen yardım edin pc ye fan lazım garibanda egzoz fanı bile yok D:

Junaiun

80+ Bronze
Ödeme yapılması lazım sanırım. Ondan sonra geçiyordu öyle hatırlıyorum. 2 yıl önce BAE'den 2 parça ürün almıştım bilmem ne vergileri diye ödeme yaptım sonra geldi.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,346
İsim
Olcay akbulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ödeme yapılması lazım sanırım. Ondan sonra geçiyordu öyle hatırlıyorum. 2 yıl önce BAE'den 2 parça ürün almıştım bilmem ne vergileri diye ödeme yaptım sonra geldi.
amazon dediğine göre vergileri hallediyormuş, zaten sipariş verirken vergi parası alıyor extra

Top Bottom