Neler Yeni

Yardim Hangi ekran kartini tercih etmeliyim?

Taha1435

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Taha Yildirim
yüksek vram avantjı fsr3 fg ile dlss3den 2kat fazla fps avantajı amd tarafındaki tek sorun abartı yoğun ve ağır kullanımlara bağlı yazılım sorunları gidip 4k ultrada oyun oynamazsanız herhangi bir sorun yaşamazsınız
Hocam genel olarak 2K da görüntünün tadini cikararak hikayeli oyun oynamayi düsünüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

hikayeli oyunlarda ray tracing açacaksanız nvidia alın hocam amdden görsel bir şölen beklemeyin kesinlikle amdnin en iyi kartının ray tracing performansı rtx 2000 serisi kartlardan bile kötü
Aynen genel olarak hikayeli oyun oynayacagim arada bir cs falan girersem anca öyle fps oyun oynarim.

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
Kadir Efe Ulusoy
dostum kaliteli hikaye oyunlarının &85i fsr3 bulunduruyor ama dlss destekleyn oyun sayısı 100den az o oyunlarda genel mantıkta çok kötü oyunlar

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
461
İsim
ozan başaran
Hocam genel olarak 2K da görüntünün tadini cikararak hikayeli oyun oynamayi düsünüyorum

Aynen genel olarak hikayeli oyun oynayacagim arada bir cs falan girersem anca öyle fps oyun oynarim.
o zaman 4070 super alın zotac markasını alabilirsiniz nvidianın en eski partnerlerinden biridir attığınız gigabyte kıyasla belki biraz daha sıcak çalışır ama aradaki farka değmez

Taha1435

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Taha Yildirim
dostum kaliteli hikaye oyunlarının &85i fsr3 bulunduruyor ama dlss destekleyn oyun sayısı 100den az o oyunlarda genel mantıkta çok kötü oyunlar
Bilmiyorum hocam acikcasi su an kafam cok karisti . Biraz arastirma yapmam lazim sanirim.

o zaman 4070 super alın zotac markasını alabilirsiniz nvidianın en eski partnerlerinden biridir attığınız gigabyte kıyasla belki biraz daha sıcak çalışır ama aradaki farka değmez
Tamamdir hocam sagolun Amd tarafinada bi bakip ona göre Zotaci alirim sagolun.

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
Kağan UĞURLU
Yok hocam sart degil ikisi arasinda fark fazla mi cünkü benim kartla zotaca taksit yapabiliyorum

Ya bilmiyorum hocam hep duyumlardan. Acikcasi hem hic kullanmadigim icin ve Nvidia tarafindaki Rtx özellikleri beni bir tik cezbediyor

Amd tarafindada sanirim fsr teknolojisi varmis ama hic kullanmadigim icin korkuyorum problem yasarim diye
Hangisi fiyat avantajı varsa onu alın. Sadece söylediğim kartta tamirden ziyade birebir değişim garantisi var 2 yıl boyunca. Epey tercih edilen bir model.

Taha1435

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Taha Yildirim
Hangisi fiyat avantajı varsa onu alın. Sadece söylediğim kartta tamirden ziyade birebir değişim garantisi var 2 yıl boyunca. Epey tercih edilen bir model.
Hocam Cuma günü olacak Gaming Gecesini beklemeyi düsünüyorum ama bir yandanda beklemekten korkuyorum. istedigim üründe indirim olmazsa eger diger ürününde fiyati artarsa problem yasarim

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
Kadir Efe Ulusoy
eğer 7900gre 20kya veya 7900xt 23-24kya düşerse kaçırma

Top Bottom