Neler Yeni

Yaş 26 hiç sevgilim olmadı

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hocam sosyal hayatınız nasıl?

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
tavsiyem hiç girme daha iyi. kendine yatırımlar yap geleceğin için yatırımlar yap

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,238
İsim
C Ş
Hayır öyle değil kızları beğendim onlar beni beğenmeyince eşleşmedim
Aman boşver. Gerçekten başına dert arıyorsun. Kafan rahatsa uğraşma hiç. Dalgasına söylemiyorum cidden böyle.
Tip konusunda ise bakımlj olmaya çalış. Saçını belli şekle sok, kıyafetin güzel ve düzgün olsun, çok dikkat çekmeyen birkaç aksesuar takabilirsin abartmadan, güzel bir parfüm sık. Vücut yapın kilolu ise bir tık zayıfla, zayıfsan kilo almaya çalış.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,238
İsim
C Ş
Soldakinden sağdakine dönüşmeye bak. :D
1714897129272.png

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Erkek arkadaşlarım var evet ama kız çevrem yok
Hocam biraz açılmalısınız. Size yemin ederim her şey dış görünüş değil, karşı cins ile iletişim kurmaya başladığınız zaman bunu çok daha iyi anlayacaksınız. Dış görünüş kişiyi sadece 1-0 önden başlatır, gerisini sizin sohbetiniz, karşınızda ki kişide uyandırdığınız hislerden ibaret. Lisede değilseniz, ki 26 yaşında olduğunuzuda düşünürsek, yaş grubunuzda ki kadınlar belli bir olgunluk evresine ulaşmış demektir, lisede vs kaldı tipe bakıp yok ben buna aşık oldum demeler falan.

Ali4326

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ali
Hocam biraz açılmalısınız. Size yemin ederim her şey dış görünüş değil, karşı cins ile iletişim kurmaya başladığınız zaman bunu çok daha iyi anlayacaksınız. Dış görünüş kişiyi sadece 1-0 önden başlatır, gerisini sizin sohbetiniz, karşınızda ki kişide uyandırdığınız hislerden ibaret. Lisede değilseniz, ki 26 yaşında olduğunuzuda düşünürsek, yaş grubunuzda ki kadınlar belli bir olgunluk evresine ulaşmış demektir, lisede vs kaldı tipe bakıp yok ben buna aşık oldum demeler falan.
Nasıl temasa geçebiliriz ? Abimde 38 yaşında hiç sevgilisi olmadı

Ali4326

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ali
Hala sevgilim olmadı

Top Bottom