Neler Yeni

yatılı kalacağım yurt telefonumun imei numarasını istiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
hakan yıldırım
yatılı kalacağım yurt telefonumun imei numarasını istiyor size sorum imei numarasını onlar kontrol edebiliyor mu yoksa sadece çalıntı vb olaylar için mi sadece devlet yurdu

alovra

80+ Bronze
yatılı kalacağım yurt telefonumun imei numarasını istiyor size sorum imei numarasını onlar kontrol edebiliyor mu yoksa sadece çalıntı vb olaylar için mi sadece devlet yurdu
garip imei den çalıntı telefon belli oluyor diye biliyorum ihbar edilince birisinin telefonu çalınmıştır belki

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
hakan yıldırım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
garip imei den çalıntı telefon belli oluyor diye biliyorum ihbar edilince birisinin telefonu çalınmıştır belki
onun dışı mesajlarım fotoğraflarım falan görülebiliyor mu

alovra

80+ Bronze
onun dışı mesajlarım fotoğraflarım falan görülebiliyor mu
imei den göremez en fazla e devletten sorgular mesela yolcu beraberiyle kaydedilmiş cihaz ve yada ihbar edildiyse çalıntı cihaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
hakan yıldırım
imei den göremez en fazla e devletten sorgular mesela yolcu beraberiyle kaydedilmiş cihaz ve yada ihbar edildiyse çalıntı cihaz
yani gideceğim devlet lise yurdunda sıkıntı olmaz mesajlarım fotoğraflarım falan yok çalıntı değil

alovra

80+ Bronze
yani gideceğim devlet lise yurdunda sıkıntı olmaz mesajlarım fotoğraflarım falan yok çalıntı değil
yok hocam hiç bir fotoğrafınız veyada mesajlarınız çalınmaz strese girmeyin sıkıntı yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
hakan yıldırım
yok hocam hiç bir fotoğrafınız veyada mesajlarınız çalınmaz strese girmeyin sıkıntı yok
hayır çalınması değil bazı sıkıntılı video fotoğraf ve mesajlar var onlar görünür mü diye dedim şey için yurttan birisinin telefonu çalınır falan imei den direkt

alovra

80+ Bronze
hayır çalınması değil bazı sıkıntılı video fotoğraf ve mesajlar var onlar görünür mü diye dedim şey için yurttan birisinin telefonu çalınır falan imei den direkt
yok hocam görünmez imkiiansız imeiden göremez ler o fotoları streslisiniz galiba biraz

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
hakan yıldırım
yok hocam görünmez imkiiansız imeiden göremez ler o fotoları streslisiniz galiba biraz
yok hocam stresim görünmemesi gereken mesajlar falan ss leri var sıkıntı çıkarıcak imei den o kadarı olmuyor herhalde ama garantiye almak için sordum

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
hakan yıldırım
Sadece telefon çalınması vb olaylar için mi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,688
Üyeler