Neler Yeni

Yazılım için laptop önerisi

Geralt777

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
yunus emre
Attığın videoyu senden başka gören yok ki? Siyah ekran da gör neler görüyorsan şu an çok acıdım sana. Attığın video şu anda kullanılamıyor yazıyor sen orada ne görüyorsun acaba? :)
Acilen tedaviye ihtiyacı var arkadaşın
Mesaj otomatik birleştirildi:

türkiye değil yaşadığı şehirden çıkıp 2 il görüş çocuk bunları diyor video attım yemiyor tabi inanmak ah siz çocuklar varya fena sıkıyorsunuz
Kral bence sus gittikçe dahada batıyon.

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,642
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
dersi bıraktım şu sohbeti okuyorum. yemin ediyorum sinirlerim bozuldu ASDGVASFAFSAFS
Benim yorum beğenmekten elim yoruldu bölümde 8gb ramli pc lerle kodlayan kaç arkadaşım var burda 3050 yetmiyor 4090 aldım diye atladı konuya verdiği infoların yarısı yanlış zevkli tartışma tez zamanda banlanır inş

Geralt777

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
yunus emre
Benim yorum beğenmekten elim yoruldu bölümde 8gb ramli pc lerle kodlayan kaç arkadaşım var burda 3050 yetmiyor 4090 aldım diye atladı konuya verdiği infoların yarısı yanlış zevkli tartışma tez zamanda banlanır inş
Niye 2400 mesajı olduğu belli oldu arkadaşın,boş bilgi sata sata mesaj kasmış

Gird4p

80+
sonrasında kod yazacağı zaman mesela örnek visual studio ekran kartı vram gerekir vs vs bu alanda değilsen yorum yapma.
Virsual studio python c# c++ yazarken ekran kartı lazım demedim yapay zeka istiyorsan lazım dedim
Şizofreni başlangıcı ve kısa süreli hafıza kaybı var. Doktora görün. Devrik değil burası. Önce zaten ekran kartı AI için gerekir deyip sonra kod yazarken de gerekir demişsin.

Virsual studio python c# c++
O sırada benim mouse yazılımından daha az GPU kullanan IDE. Arkada yazdığım kod dönmeye devam ediyor yanlış anlaşılmasın. Tek compile etmemle 1.78 saniye çalışmış ekran kartı PUHGAHADAS. O da ekranda kıpraşma olduğundan, Run butonları kırmızıya döndüğünden değilse bir şey bilmiyorum.

1725365735230.png

Farex

80+ Silver
Attığın videoyu senden başka gören yok ki? Siyah ekran da gör neler görüyorsan şu an çok acıdım sana. Attığın video şu anda kullanılamıyor yazıyor sen orada ne görüyorsun acaba? :)

Acilen tedaviye ihtiyacı var arkadaşın

Kral bence sus gittikçe dahada batıyon.
Kardeşim youtube a yükledim ama gözükmüyormuş bende video açılıyor siz çocuklar video açılmıyor demek yerine şizofren diyorsunuz işte bu kadar çocuksunuz fazla ciddiye alınacak bir tarafı yok tabi https://streamable.com/dep514

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,642
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
@Geralt777 @Gird4p Arkadaşlar daha fazla uzatmanın manası yok burada tadında bırakalım bence 4090 lı laptobuyla takılsın köşesinde bir gün aklı başına gelir belki

Farex

80+ Silver
Şizofreni başlangıcı ve kısa süreli hafıza kaybı var. Doktora görün. Devrik değil burası. Önce zaten ekran kartı AI için gerekir deyip sonra kod yazarken de gerekir demişsin.

O sırada benim mouse yazılımından daha az GPU kullanan IDE. Arkada yazdığım kod dönmeye devam ediyor yanlış anlaşılmasın. Tek compile etmem 1.78 saniye çalışmış ekran kartı PUHGAHADAS. O da ekranda kıpraşma olduğundan, Run butonları kırmızıya döndüğünden değilse bir şey bilmiyorum.

Alıntıyı görüntüle
Kardeşim anaconda kullnaırken derin öğretme ve derin hesaplamalar için işlemlerin kısa sürmesi için zaten gpu gerekir ne anlatıyorsun burada

Geralt777

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
yunus emre
Kardeşim anaconda kullnaırken derin öğretme ve derin hesaplamalar için işlemlerin kısa sürmesi için zaten gpu gerekir ne anlatıyorsun burada
Kral hadi diyelim gerçekten 4090 laptopun var ,peki önceden insanlara söylediğin onca yalan bilgi nolacak,bide gitmis profili gizlemiş rezil olmamak için , yazık gercekten

Farex

80+ Silver
Kral hadi diyelim gerçekten 4090 laptopun var ,peki önceden insanlara söylediğin onca yalan bilgi nolacak,bide gitmis profili gizlemiş rezil olmamak için , yazık gercekten
kardeşim azıcık beynini kullan profili gizlemem mesajlara erişimini engellemiyor sana batan ne hadı onu geçtim onca yalan bilgi dediğin kendi söyleidğin yalanlarla karıştırmayalım yalan olan kısmı söyle de ben biraz arkadaşlarla senin hakkında daha doğrusu sizin hakkınızda az dalga geçek eğlence çıksın bize

Geralt777

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
yunus emre
kardeşim azıcık beynini kullan profili gizlemem mesajlara erişimini engellemiyor sana batan ne hadı onu geçtim onca yalan bilgi dediğin kendi söyleidğin yalanlarla karıştırmayalım yalan olan kısmı söyle de ben biraz arkadaşlarla senin hakkında daha doğrusu sizin hakkınızda az dalga geçek eğlence çıksın bize
Tm kral senin ne dediğini anlayamıyoruz zaten, kendi hayal dünyanda başarılar,konuda burada kapansın,yoksa uzadıkça uzayacak

Gird4p

80+
@Geralt777 @Gird4p Arkadaşlar daha fazla uzatmanın manası yok burada tadında bırakalım bence 4090 lı laptobuyla takılsın köşesinde bir gün aklı başına gelir belki
Yazılıma ekran kartsız Intel Core 2 Duo E7400 2.8 GHz ile başlamıştım. Canavar gibi Compile ederdi. Bugün olsa yine eder. Aman dediğin gibi. Boşver hırsımı aldım ben zati. :D

Derin öğrenmeyi okulda öğrettiler de derin hesaplamayı senin kadar iyi bilmiyorlar sanırım bahsetmediler. Derin hesaplama ne kral sen mi buldun? Yeniyo mu, tadı nasıl?

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
739
İsim
Ahmet Yıldırım
kardeşim bana mı anlatyıorsun ben yazılım mühendisliği okuyorum ve ekran kartım yetmedi diye 4090 lı laptop aldım önceki laptobum 3050 6gb dı mesela yapay zekaya girmek istedi diyelim arkadaş kesinlikle gerekir ekran kartı sonrasında kod yazacağı zaman mesela örnek visual studio ekran kartı vram gerekir vs vs bu alanda değilsen yorum yapma.
Ahahahahaha bilgisayar mühendisliği okuyorum. AAA oyun yapmıyorsan ekran kartına ihtiyacın yok. Sanırım hiçbir şey bilmeyen sensin.

Top Bottom