Neler Yeni

Yazılıma Başlamak İstiyorum Bilgisi Olanlar Yardım Edebilir mi?

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,138
İsim
Umut Dağ
Arkadaşlar merhaba ben 10.sınıfa gidiyorum. Hedefim Tıp Fakültesi ama yazılıma vs. de çok meraklıyım. O yüzden yazılıma nereden nasıl başlamalıyım. Kısaca sizden istediğim yazılıma yeni başlayacak neredeyse hiç bir şey bilmeyen birine ne tavsiye eder, ne söylersiniz?

Emroasty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
176
İsim
Emre Kadir Yanık
HTML ve CSS ile başlayabilirsin.

simo0275

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
ismail aydilek
yazılım demissin ama 5 6 dala ayrılıyo program yazmamı web tasarımmı hangi yöne meraklısın

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,138
İsim
Umut Dağ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
HTML ve CSS ile başlayabilirsin.
Hedefim o aslında onlar en kolayları olduğu için ilk önce sabrımı zorlamak istiyorum.
Selman kahya adli YouTube kanali'na bakabilirsin
Teşekkür ederim abi. Sence başka ne tavsiyeler verebilirsin?
Python ile başlayabilirsin.
Eyvallah abi, sen başka ne önerirsin?
Mesaj otomatik birleştirildi:

yazılım demissin ama 5 6 dala ayrılıyo program yazmamı web tasarımmı hangi yöne meraklısın
Abi program yazma, web tasarım ve edit (Adobe) uygulamaları.

simo0275

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
ismail aydilek
Hedefim o aslında onlar en kolayları olduğu için ilk önce sabrımı zorlamak istiyorum.

Teşekkür ederim abi. Sence başka ne tavsiyeler verebilirsin?

Eyvallah abi, sen başka ne önerirsin?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Abi program yazma, web tasarım ve edit (Adobe) uygulamaları.
kardeşim adobe web asarımda ilerki aşamlarda geliyo bende 1 yıldır falan ilgileniyoum 10. sınıftayken başladımk udemy de kaan academy nin web tasarım videoları var bi yazılımcı abim önerdi bana şimdi 50 liradırda arada 25 e düşüyo eğer onu alırsn onu dikkatlice izleyip uygulkadınmı başlangıç için başka bir yere bakmana gerek yok 32 ssat zaten ben çok memnun kaldım ordan ama başlarsan şunu önerrim sürekli not al çünkü ileriki zamanlarda unutuyosun bi tavsiye

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,138
İsim
Umut Dağ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kardeşim adobe web asarımda ilerki aşamlarda geliyo bende 1 yıldır falan ilgileniyoum 10. sınıftayken başladımk udemy de kaan academy nin web tasarım videoları var bi yazılımcı abim önerdi bana şimdi 50 liradırda arada 25 e düşüyo eğer onu alırsn onu dikkatlice izleyip uygulkadınmı başlangıç için başka bir yere bakmana gerek yok 32 ssat zaten ben çok memnun kaldım ordan ama başlarsan şunu önerrim sürekli not al çünkü ileriki zamanlarda unutuyosun bi tavsiye
Eyvallah dostum, bakalım artık bursumuzu Udemy'ye yatıracaz.

Lans0r

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Gökay Kart
Tabi yazılım öğren ama iki sene sonra tıp fakültesini gerçekten kazanmak istiyorsan ve dolayısıyla bu dalı bir hobi olarak göreceksen sana tavsiyem sınava hazırlanmandır bildiğim bir şey varsa oda 11 sınıfın lisede en önemli yıl olduğudur. Ha illa diyorsan yazılıma nereden başlanır bence Python dan başla temeli öğren sonra amacına göre istediğin çoğu dile kolayca geçiş yapabilirsin

beritankorkusuz

80+ Silver

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,138
İsim
Umut Dağ

beritankorkusuz

80+ Silver
Top Bottom