Neler Yeni

yazılıma hangi dillerden başlanmalı

Fsburak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Burak Göktuğ
üni de yazılım mühendisliği istiyorum fakat yazılım hakkında az çok bi fikrimin olması ve üni de çok zorlanmamak adına lisedeyken hafiften öğreniyim diyorum sizce hangi dili öğrenmeye başlıyım ve o dilde mi ustalaşıyım yoksa yeni diller de öğreneyim mi? ne önerirsiniz?

thejaws61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Ahmet Bilgin
üni de yazılım mühendisliği istiyorum fakat yazılım hakkında az çok bi fikrimin olması ve üni de çok zorlanmamak adına lisedeyken hafiften öğreniyim diyorum sizce hangi dili öğrenmeye başlıyım ve o dilde mi ustalaşıyım yoksa yeni diller de öğreneyim mi? ne önerirsiniz?
python ve ya c dir nerden öğreneceğini biliyor musun ? istersen söyeleyebilirm

Fsburak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Burak Göktuğ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Slayer109

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,576
İsim
Hasoyunlar
C# veya C++ öğretiyorlar bize

Abdurrahman Avf

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Benim önerim C# ya da Java ve bence Youtube dan Engin Demiroğ'nun videolarına bak

XDEV

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
428
İsim
Burak
intro.png

frontend (1).png

backend (1).png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Yazılıma resimlerde gönderdiğim gibi başlayabilirsin. W3Schools adında bir web sitesi var oradan öğrenebilirsin. Yazılımda ki en önemli şey araştırmaktır. Soruların olursa konu altına veya özel mesaj olarak gönderebilirsin.

Fsburak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Burak Göktuğ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
  • Muhteşem
Reaksiyonlar: XDEV

thejaws61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Ahmet Bilgin
hiçbir fikrim yok yazılımla ilgili söylerseniz sevinirim
develetim udemiyden aldığı dersler var 1 milyon istihdam sitesi var oraya kayıt ol eğer -18 isen kayıt yerinde ebeveyn onayı var ordan onaylicaksın.1 sürü ders var içerde hepsi bedava

lionroper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
892
İsim
Lionroper
İlgilendiği Kategoriler
Telefonlar, Donanım & çevre birimleri
Python

Abdurrahman Avf

80+ Silver
En İyi Cevap
1
katılıyorum bence en kolay olduğu için python mantıklı bii seçim ya da c
Bence C# ya da Java dan başlayabilir, ben de biraz bakmıştım bu yazılım işine, Java ile Engin Demiroğ videolarını izleyerek başladım anlatılanları anlayabiliyordum, zaten bu iki dil birbirine çok benziyormuş sanırım birini öğrensen diyerini de cebinde say.

Forjest

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Murat
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji,bilgisayar,yazılım,açıkkaynak işletim sistemleri,katılımsız programlar,Linux,windows,işletim sistemleri modifikasyonları
Facebook
muratist55
Linux işletim sistemi kurmakla işe başlayabilirsiniz mesela windows yanına kurulum yönergeleri var netten öğrenin. Python dili ve opensource kaynaklarını kullanmanız başlangıç ve ilerisi için hayırlı olacaktır. Beraberinde C++ v.b yazılım geliştirmelerinide aynı şekilde linux sistemleri üzerinde de kullanabilirsiniz. İyi Forumlar.

Top Bottom