Neler Yeni

yd Iphone 13 VS s22 Tr

şahin doğan

80+ Platinum
S22 almayı düşünüyorsan bataryanın kötü olduğunu ve ısınma sorunu olduğunu kabul ederek al. 13 alırsan ve kayıt edemiyorsan, ileride yanına 1000-1500 TL'ye 6S alırsın yanında taşırsın 4 ay için. Ben olsam 13 alırdım.

Muhammetyzicii

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
651
İsim
Muhammet Yazıcı
Telefonu ne için kullanacaksın ios veya android kullanıma göre tercih edilir
Ya ben kac senelik android kullandim yani hep ucunda bir donma var arkadaş artik rahat takılmak istiyorum ne icin kullanıcak dersen çoğunluk sosyal medya çok az oyun

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Benim aslında kayıt ettirmemenin sebebi 1.5 sene bedava kullanabilmek çünkü şuan 7.aya giriyoruz 5 ay kaldı zaten 8 ay hakkım var sene yenilendiği için bidaha 8 ay kullaniyorum etti 1 yıl
Şuan alacağın YD telefon sıfır kapalı kutu değilse bu yılki haklarını kullanmışlardır. Yani bence YD cihaz kayıt ettirilmeyecekse biraz uğraştırır, ben almam şahsen, alsam da 6K yı verir kaydını yaparım.

Muhammetyzicii

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
651
İsim
Muhammet Yazıcı
S22 almayı düşünüyorsan bataryanın kötü olduğunu ve ısınma sorunu olduğunu kabul ederek al. 13 alırsan ve kayıt edemiyorsan, ileride yanına 1000-1500 TL'ye 6S alırsın yanında taşırsın 4 ay için. Ben olsam 13 alırdım.
Demi ya bende öyle kullanmayi dusunuyorum çünkü
Şuan alacağın YD telefon sıfır kapalı kutu değilse bu yılki haklarını kullanmışlardır.
Onu bir şekilde almamaya çalışıcam bazıları kullanmamış oluyor benim arkadaş 12 aldı adam sim takmamış

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Benim aslında kayıt ettirmemenin sebebi 1.5 sene bedava kullanabilmek çünkü şuan 7.aya giriyoruz 5 ay kaldı zaten 8 ay hakkım var sene yenilendiği için bidaha 8 ay kullaniyorum etti 1 yıl
Öyle bir şey değil. Telefonu aldıktan sonra hangi ayda olursan ol o aydan itibaren başlıyor. Yani telefonu aldıktan sonra 8ay zamanın var.

Muhammetyzicii

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
651
İsim
Muhammet Yazıcı

Faveouls

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,126
İsim
Emre
Aceleniz yoksa bekleyin biraz derim, üniversite öğrencilerine özel kdv indirimi gelince insanlar bundan faydalanıp iphone alıp satacak, piyasaya kapalı kutu iphonelar düşecek. Onlardan yakalarsan alabilirsin ucuza sıfır iphone.

Muhammetyzicii

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
651
İsim
Muhammet Yazıcı
Aceleniz yoksa bekleyin biraz derim, üniversite öğrencilerine özel kdv indirimi gelince insanlar bundan faydalanıp iphone alıp satacak, piyasaya kapalı kutu iphonelar düşecek. Onlardan yakalarsan alabilirsin ucuza sıfır iphone.
Bizim ailede üniversiteli abim var o da bu sene mezun oluyor bi kaç haftaya onun için ben es geçtim benim de 2 senem var üniversiteye
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bizim ailede üniversiteli abim var o da bu sene mezun oluyor bi kaç haftaya onun için ben es geçtim benim de 2 senem var üniversiteye
Birde hocam telefonum dayanılacak kadar değil ya telefonu silahla ortasından vurasım bile geldi 😂

Top Bottom