Neler Yeni

🔥İndirim Yemeksepeti 40TL İndirim

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Silinsin

80+ Silver
Zaten tr de çoğu şirketler bu yüzden o kadar önem vermiyor kişisel bilgi güvenliğine, en kötü patlarsak yap bi kampanya millet unutur gider
Yazdığımdan bunu mu anladınız hocam çalındıktan sonra el değiştirdi yurtdışı kökenli bir şirkete geçti bu yüzden o güvensizliğe sahip değilim dedim :D yoksa ilk bilgi çaldırdıklardan sonra banka kartı bile girmedim oraya ta ki delivery hero alana kadar.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,957
İsim
tümen dağ
12 ye kadar mı

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,182
İsim
Selim
dostum biz evde 3 kişiyiz, 3'ümüz de yemeksepeti kullanıcısıyız. sen bir kodu kullanırsan, aynı kod ile diğer hesap da kullanmayı denerse hepinize engel oluyor sistem. doğrusu da bu. ben bunu yapmıyorum. kodu ben kullanıyorum, diğer ev fertleri kodları kullanmıyor mesela başka uygulamalardan sipariş veriyor. şimdiye kadar hiç kullanamadığım kod olmadı.

ben bu yol mükemmel demiyorum. ama en çok şark kurnazı ağlatan metod bu ve dediğim gibi kurunun yanında yaş da yanıyor evet. ama sistemle de empati kurun, senin ev arkadaşın da kod kullansın, sen de kullan, sistem bununla; 4 clone app üzerinden 4 kez kod kullanan bir insan arasındaki farkı nasıl anlayacak?

küçücük mahallede 2 tane işletme varsa ikisinden de indirimli sipariş üzerine sipariş geçen çomarlar o işletmelerin batmasına bile sebep olabiliyor. joker olayının ilk zamanı böyle çok örnek yaşandı. sonuç ne oldu? jokerden geçilen siparişlerde ürün kalitesi/malzeme miktarı azaltılmaya başlandı. zira bu kodlar/jokerler/kampanyalar bir noktada münferit promosyonlar için veriliyor ama sadece kodla sipariş verenler var. bu kampanyalar cihaz bazlı, telefon bazlı falan olduğunda suistimale açık oluyor. kısacası bence adres banı maalesef elzem. insanların iyi niyetli olmasını bekleyerek ticaret yapmanın mümkün olmadığı bir ülkede yaşadığımızı kabul edelim lütfen.
Dediğim şey evde yemek sepeti kullanan yok sadece hesap var boşta duruyor yıllardır e-postası unutulmuş halde. Hiçbir kodu kullandirmiyor bana. Dediğin gibi 1 kişiye kullandirip diğerlerini engellese eyvallah ama öyle yapmıyor işte beni deli eden konu da bu. Hayatımda 1 kere yemeksepetinden sipariş vermiş birini niye engellersin ki?

ZlpFilee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
ZlpFilee
  • Beğen
Reaksiyonlar: XDEV
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom